OZDOBY STOŁU

Stół to miejce przy którym nie tylko spożywamy posiłki, ale również możemy porozmawiać i spędzić miło czas. Posiadamy mnóstwo ozdób, którymi można udekorować stoły na różne okazje i które sprawią, że chwile spędzone przy jednym stole z rodziną i przyjaciółmi będą jeszcze bardziej przyjemne. 

OZDOBY STOŁU Tu są 439 produkty

Podkategorie

 • Satyny, tiule, organzy
 • Konfetti,serpentyny,...

  Konfetti ślubne to szalone pomysły na rozbawienie Młodej Pary, jak i gości. Najciekawsze realizacje rozstrzelania konfetti to te ukartowane z zaskoczenia. Oferujemy różnorodne, zamknięte w tubach konfetti ślubne. Sklep nasz przybliży Państwu ofertę najciekawszych płatków do rozstrzelenia. Obok płatków róż w różnych kolorach, możecie wybrać motylki holograficzne, jak i usta, i serduszka błyszczące. Armaty konfetti to doskonała zabawa, która nie tylko sprawia frajdę, ale i bardzo estetycznie wygląda. Obok tego rodzaju produktów, znajdują się różnego rodzaju serpentyny holograficzne, jak i papierowe zwykłe, których użycie do dekoracji doda każdej sali uroku i wprowadzi gości w klimat zabawy.

 • Wstążki, tasiemki, piórka
 • Serwetki i świece

  Serwetki i świece ślubne

  Przygotowanie stołu weselnego to wiele wyzwań w jednym. Ustalamy menu, wybieramy alkohole, szukamy dla nich dekoracji, głowimy się nad doborem kwiatów i wazonów, w jakich je umieścimy. Odpowiednia zastawa, winietki pasujące do zaproszeń – planowania nie ma końca. A szczegóły są niezmiernie ważne.

  Serwetki ślubne - i co jeszcze?

  Dekorowanie stołu weselnego wymaga od nas zadbania nie tylko o estetykę, ale i o wygodę – gości oraz obsługi sali. Rozwiązań możemy szukać w katalogach, na blogach, na innych weselach. Za źródło inspiracji może posłużyć nam sklep lub wypożyczalnia akcesoriów ślubnych.

  Podniesienie kwiatów i świec jak najwyżej to jedno z efektowniejszych rozwiązań. Goście mają ułatwiony kontakt wzrokowy, na stołach jest więcej miejsca. Doskonale sprawdzą się smukłe wazony i wysokie świeczniki. Kwiaty i świece również wybierzmy z tych dłuższych. Jeśli decydujemy się na zwykłe świeczki typu tea light, umieśćmy je w wysokich, specjalnie przeznaczonych do takiego oświetlenia kielichach.

  Być może nie jesteśmy przekonani do takich koncepcji. Dysponujemy całą gamą różnorodnych produktów – sprawdzajmy, aranżujmy, bawmy się designem.

  Serwetki i świece ślubne – kolejne pomysły

  Nie chcemy unosić dekoracji stołu ku górze, no dobrze – ale jak zapewnić gościom i obsłudze komfort? Zaopatrzmy się w przezroczyste wazony i świeczniki. W przypadku świec najlepiej sprawdzą się niskie naczynia, niewielkie kule. Możemy wykorzystać je także do dekoracji wodnych. Do misy nalejmy wodę, a na jej powierzchni połóżmy świece dyski. Będzie to nie tylko niezwykle efektowne, ale i bezpieczne.

  Jeśli zadbamy, by ogień nie znajdował się w pobliżu np. serwetek weselnych, możemy pokusić się o świeczki wolnostojące – klasyczne lub w kształcie tortu weselnego, limuzyny czy serduszek.

  Kolor serwetek na wesele dobierzmy do reszty wystroju. Jeśli postawimy na klasykę, czyli biel, beż, krem czy bordo, będziemy mieli duży wybór, także wśród dostępnych materiałów czy wzorów. Gładkie lub serwetki z nadrukiem mogą być papierowe lub z tkaniny, ułożone w finezyjny sposób – np. dzięki obrączkom na serwetki, perłowym lub koronkowym ozdobom.

  Serwetki na ślub i dla gości weselnych

  Na koniec wesela podziękujmy gościom za przybycie, wzniesione toasty i dobrą zabawę. Tradycyjnie wręczamy butelki alkoholu (zadbajmy o ładne torebki lub pudełka). Możemy dołączyć również drobny upominek w postaci małej świeczki z dedykowanym bilecikiem.

 • Obrusy, skirtingi,...
 • Girlandy perłowe,...
Widzisz 1 - 439 z 439 elementów