POD OBRĄCZKI

Planując ślub należy pamiętać o ważnym dodatku jakim jest poduszka pod obrączki, tacka czy też koszyczek na obrączki. Ten niewielki dodatek doda całej oprawie ślubnej jeszcze większej klasy i subtelności. 

POD OBRĄCZKI Tu są 105 produkty

Podkategorie

 • Poduszeczki

  Poduszeczki na obrączki ślubne

  Poduszka na obrączki to niezwykle ważny przedmiot w dniu ślubu – to na niej będą czekały w spokoju obrączki – znak miłości nowego małżeństwa. Na takich poduszkach podawane są obrączki w kościele, jak i w urzędzie. Warto wybrać odpowiednią wersję poduszeczki – kolor, tasiemkę, aplikację, by jak najlepiej pasowała ona do całej koncepcji przyjęcia weselnego. Poduszki na obrączki ślubne są wręcz niezbędne, dzięki nim, obrączki będą dla was łatwo dostępne i pięknie podane w uroczystej oprawie. Polecamy serdecznie Waszej uwadze osłonki w kształcie serca z mchu – nowość na rynku, idealnie dopasowane do wesel w stylu rustykalnym.

 • Koszyki

  Koszyczki czy pudełeczka na obrączki są ciekawą alternatywą dla poduszeczek pod obrączki. Jeśli wolisz niebanalne i oryginalne dodatki to te powinny Ci się spodobać.

 • Szkatułki i tacki

  Szkatułki i tacki do noszenia obrączek to bardzo delikatny i subtelny dodatek, którego nie może zbraknąć podczas składania przysięgi małżeńskiej.

Widzisz 1 - 105 z 105 elementów
Widzisz 1 - 105 z 105 elementów