DEKORACJE SAMOCHODU

Dekoracje samochodu do ślubu

Ślubna dekoracja samochodu to nie lada wyzwanie! Dekoracja samochodu na ślub powinna być przede wszystkim trwała, nie mieć możliwości odczepienia się podczas jazdy, jak i powinna wkomponować się odpowiednio w całą koncepcję przyjęcia weselnego, jak i samego ślubu. Dzięki odpowiednio dobranym elementom dekoracja samoc...

Dekoracje samochodu do ślubu

Ślubna dekoracja samochodu to nie lada wyzwanie! Dekoracja samochodu na ślub powinna być przede wszystkim trwała, nie mieć możliwości odczepienia się podczas jazdy, jak i powinna wkomponować się odpowiednio w całą koncepcję przyjęcia weselnego, jak i samego ślubu. Dzięki odpowiednio dobranym elementom dekoracja samochodu na ślub z pewnością zadziwi Waszych gości i sprawi, że Wasz dzień będzie niezapomniany. W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju napisy, kwiatki, stelaże do kwiatów oraz aplikacje gotowe do przyczepienia na maskę i klamkę. Ciekawą propozycją są również, pochodzące z amerykańskiej tradycji, puszki doczepiane do tylnego zderzaka. Mają one hałasować i sygnalizować, że Młoda Para właśnie przybywa! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą elementów idealnych do dekoracji samochodu na ślub.

Więcej

DEKORACJE SAMOCHODU Tu są 226 produkty

Podkategorie

 • Dekoracje kwiatowe

  Aby pojazd ślubny odróżniał się od pozostałych aut i prezentował się elegancko i dostojnie należy udekorować go różnego rodzaju dodatkami. Jednym z takich dodatków jest dekoracja wykonana z kwiatów, zarówno żywych jak i sztucznych. W naszej bogatej ofercie można znaleźć zarówno pojedyńcze kwiaty, jak również bukiety czy wianki. 

 • Kokardki na klamki

  Kokardki na klamki to również niezbędny element, którym powinien być przystrojony pojazd ślubny, aby wyglądał wyjątkowo. Dysponujemy szerokim wachlarzem kolorów oraz wzorów.

 • Tablice rejestracyjne

  Tablice rejestracyjne ślubne

  Tablice rejestracyjne ślubne na samochód Młodej Pary to świetne rozwiązanie dla Nowożeńców. Napisy na tablicach mogą być zabawne, jak i eleganckie. Z jednej strony mówią: help! A z drugiej: droga do raju. Tablice rejestracyjne ślubne montuje się w bardzo prosty sposób, nie wymaga to zdejmowania oryginalnych tablic samochodu. Idealnie wkomponują się w wystrój samochodu oraz sprawią, że nikt nie pomyli pojazdu nowożeńców. Zapraszamy bardzo serdecznie do zapoznania się z szeroką ofertą tablic rejestracyjnych ślubnych – posiadamy wersje polskojęzyczne, jak i angielskojęzyczne. Znajdziecie u nas także puszki i inne elementy tego typu, przyczepiane do samochodu podczas podróży po zaślubinach.

 • Dodatki

  W naszej ofercie można znaleźć jeszcze wiele innych dodatków, które okażą sie pomocne w przystrojeniu samochodu, wiozącego Parę Młodą do ślubu t. j. girlandy tiulowe, balony oraz banery. Świetnie sprawdzą się również puszki metalowe, które dodatkowo dadzą efekt dźwiękowy.

Widzisz 1 - 226 z 226 elementów
Widzisz 1 - 226 z 226 elementów