DEKORACJE SAMOCHODU

Dekoracje samochodu do ślubu

Zabytkowe, sportowe, limuzyny – bez względu na to, jaki rodzaj samochodu wybierzemy, zadbajmy, byśmy wysiadając z niego pod kościołem czuli się komfortowo, pewnie, wyjątkowo. Ślubna limuzyna bywa również uwieczniana na zdjęciach ślubnych.

Najczęściej decydujemy się na wynajem naszego ślubnego samochodu w firmie, któr...

Dekoracje samochodu do ślubu

Zabytkowe, sportowe, limuzyny – bez względu na to, jaki rodzaj samochodu wybierzemy, zadbajmy, byśmy wysiadając z niego pod kościołem czuli się komfortowo, pewnie, wyjątkowo. Ślubna limuzyna bywa również uwieczniana na zdjęciach ślubnych.

Najczęściej decydujemy się na wynajem naszego ślubnego samochodu w firmie, która specjalizuje się w tego typu usługach. Przedstawiane są nam wtedy propozycje przystrojenia samochodu. Otrzymujemy do wyboru kilka propozycji. Możemy też sami dostarczyć ozdoby ślubne na samochód.

Zdarza się również, że któryś z naszych gości posiada idealny samochód i deklaruje, że (np. w ramach prezentu ślubnego) chętnie będzie naszym szoferem. W takiej sytuacji o dekoracje ślubne na samochód dbamy sami lub we współpracy ze wspomnianym kierowcą.

Dekoracje samochodu na ślub – bukieciki, kokardki i girlandy

Dekoracja auta do ślubu nie jest może elementem przygotowań ślubnych, któremu poświęcamy najwięcej czasu i uwagi. Postarajmy się jednak, by przystrojenie samochodu było nie tylko efektowne, ale i trwale. Bez względu na to, w jakim miesiącu bierzemy ślub zawsze może zaskoczyć nas deszcz, silny wiatr czy inne czynniki pogodowe, wykluczające użycie nietrwałych dekoracji ślubnych samochodu.

Jeśli ślub odbędzie się latem, sprawdzą się girlandy z bibuły. Natomiast jesienią lub wiosną wybierzmy już girlandy tiulowe, a będziemy mieć pewność, że deszcz i wiatr nie będą im straszne.

Kokardy do klamek, bukieciki czy serduszka ratanowe mocujemy na samochodzie stosując przyssawki. Użyjmy ich jak najwięcej, jednocześnie umiejętnie przykrywając je ślubnymi ozdobami na samochód.

Dekoracje samochodu do ślubu – kompozycje z kwiatów

Do ozdabiania samochodu, którym pojedziemy do ślubu, użyjmy klasycznych różyczek, storczyków czy margaretek. Możemy wykorzystać pojedyncze kwiatki, przymocowując je przyssawkami lub ozdobić ślubne auto bukiecikami. Powinny być one drobne, aby trwale przylegały do karoserii auta oraz ze względów estetycznych – nie przyćmiewajmy elegancji samochodu całą gamą ozdób ślubnych.

Delikatna wiązanka w połączeniu z kokardą lub wstążką to gustowna ozdoba na klamki naszego ślubnego samochodu. Do jego ozdobienia możemy wykorzystać również serduszka – rattanowych lub uplecionych z kwiatów, drobne maskotki – parę misiów, balonów – klasycznych lub w kształcie serc.

Przeglądając naszą ofertę znajdziecie nie tylko gotowe propozycje, ale też inspiracje, by móc udekorować swój ślubny samochód w jedyny, niepowtarzalny sposób.

Więcej

DEKORACJE SAMOCHODU Tu są 232 produkty

Podkategorie

 • Dekoracje kwiatowe

  Aby pojazd ślubny odróżniał się od pozostałych aut i prezentował się elegancko i dostojnie należy udekorować go różnego rodzaju dodatkami. Jednym z takich dodatków jest dekoracja wykonana z kwiatów, zarówno żywych jak i sztucznych. W naszej bogatej ofercie można znaleźć zarówno pojedyńcze kwiaty, jak również bukiety czy wianki. 

 • Kokardki na klamki

  Kokardki na klamki to również niezbędny element, którym powinien być przystrojony pojazd ślubny, aby wyglądał wyjątkowo. Dysponujemy szerokim wachlarzem kolorów oraz wzorów.

 • Tablice rejestracyjne

  Tablice rejestracyjne ślubne

  Wybór pojazdów, które mogą nas zawieść do ślubu jest ogromny. Decydując się na elegancką, długą limuzynę, samochód w stylu retro, sportową furę, motocykl czy dorożkę – zawsze będziemy wybierać z szerokiej oferty. Gdy już wybierzemy nasz ślubny środek lokomocji, zaczynamy myśleć o jego dekoracji.

  Ślubne tablice rejestracyjne - element wystroju ślubnego samochodu

  W sobotnie letnie popołudnia i wieczory często widzimy przejeżdżającą Młodą Parę. Trudno przeoczyć ślubny samochód – najczęściej widzimy i słyszymy go już z daleka. Pięknie przystrojony kwiatami, girlandami czy balonami rzuca się w oczy każdemu. Najpierw jednak słyszymy nadjeżdżającą Młodą Parę – dzięki głośnemu klaksonowi, czasami również toczącymi się za autem puszkami.

  Nieodzownym elementem dekoracji są tablice ślubne na samochód. Bogata oferta takich ozdób pozwala nam dobrać coś odpowiednio do charakteru ślubu i wesela. Jeśli cała aranżacja naszej uroczystości jest stonowana, najlepiej sprawdzą się klasyczne tablice rejestracyjne na samochód ślubny – np. „Młoda Para”, „Nowożeńcy”.

  Tablice rejestracyjne ślubne – wybierz coś dla siebie

  Zauważyć można ślubny trend – wesela w stylu amerykańskim. Szczególnie od czasu, kiedy za dodatkową opłatą możemy poprosić urzędnika o udzielenie ślubu w plenerze. Poszukajmy wtedy inspiracji w amerykańskiej prasie, na blogach amerykańskich gwiazd, a nawet w hollywoodzkich komediach romantycznych. Nie oznacza to, że całą koncepcję dekoracji ślubnej musimy zapożyczyć zza wielkiej wody. Wiele aranżacji możemy znaleźć na naszym podwórku. Przeglądajmy blogi, fora, sklepy internetowe i szukajmy pomysłu na swój ślubny samochód.

  Klasycznymi tablicami rejestracyjnymi na ślub w amerykańskim stylu będą takie z napisem „Just Married”, „Wedding” czy „Just Wed” – oczywiście mogą one być wtopione w różnorodne tła (romantyczne, na wesoło).

  Tablice rejestracyjne do ślubu na wesoło

  Coraz częściej szukamy sposobów na uniknięcie sztampowych rozwiązań. Stawiamy na oryginalność połączoną z dobrym smakiem, bawimy się stylem, by wprowadzić luźną atmosferę – dla gości i dla nas.

  „Skazani na siebie”, „Game over” czy wymowne „Help!” spowodują uśmiech na twarzy gości, a samej Parze Młodej dodadzą pewności siebie – to jest Ich dzień i biorą w nim udział wg własnych zasad.

 • Dodatki

  W naszej ofercie można znaleźć jeszcze wiele innych dodatków, które okażą sie pomocne w przystrojeniu samochodu, wiozącego Parę Młodą do ślubu t. j. girlandy tiulowe, balony oraz banery. Świetnie sprawdzą się również puszki metalowe, które dodatkowo dadzą efekt dźwiękowy.

Widzisz 1 - 232 z 232 elementów
Widzisz 1 - 232 z 232 elementów