WESOŁY WIECZÓR Tu są 1431 produkty

Podkategorie

 • Wieczór panieński
 • Wieczór kawalerski
 • 18-osiemnastka
 • Halloween

  Halloween i karnawał to czas, w którym mamy ochotę na zabawę w innym klimacie, niż zwykle. Chętnie się przebieramy, najlepiej całkowicie zmieniając tożsamość. Wykorzystujemy do tego wszelkiego rodzaju maski, peruki, stroje, mocny makijaż i różne akcesoria, dzięki którym na jedną noc przeobrażamy się w upiora, wampira czy popularną postać z filmu.

  W tym czasie przydatne okażą się dodatki, które nie zawsze masz pod ręką. Nakrycie głowy to jeden z elementów bardzo przydatnych do przejścia ciekawej metamorfozy. Gdy założysz czarny kapelusz z woalką albo biały kapelusz w stylu Al Capone, osiągniesz już połowę sukcesu. Wystarczy jeszcze kilka drobnych dodatków i przemiana będzie gotowa.

  Równie pomocne są maski, na całą lub pół twarzy. Dodadzą Twojemu wizerunkowi tajemniczości, a nie wymagają od Ciebie żadnego dodatkowego nakładu pracy, jak w przypadku pełnego makijażu. Gdy po imprezie wrócisz zmęczony do domu, wystarczy, że zdejmiesz maskę i znów będziesz sobą.

  Dobra impreza tematyczna wymaga również kompleksowego przygotowania. Zadbaj o odpowiednie przekąski, formę ich podania oraz oczywiście przemyślane dekoracje. Czarne balony w roli dekoracji halloweenowych i karnawałowych sprawdzą się idealnie. Specjalne mieszadełka po włożeniu do szklanki z kolorowym napojem będą wyglądały jak dłonie wołające o pomoc – najpierw zaskoczą Twoich gości, a później nieustannie będą bawić.

  Dodatki na imprezę halloweenową, karnawałową czy sylwestrową to niezbędne atrybuty każdego szalonego imprezowicza.

 • Wieczór sportowy

  STREFA KIBICA

na stronę
Widzisz 1 - 100 z 1431 elementów
Widzisz 1 - 100 z 1431 elementów