GADŻETY I AKCESORIA

Gadżety ślubne oraz gadżety na wieczór panieński i kawalerski to rewelacyjne propozycje dla szalonych zakochanych. Dzięki ślubnym gadżetom Wasze wesele zapamiętają wszyscy goście. Często są wykorzystywane gadżety do zdjęć ślubnych oraz do fotobudek, jakie pojawiają się na przyjęciu. Niejednokrotnie Młodzi inwestują w aparaciki jednorazowe, który...

Gadżety ślubne oraz gadżety na wieczór panieński i kawalerski to rewelacyjne propozycje dla szalonych zakochanych. Dzięki ślubnym gadżetom Wasze wesele zapamiętają wszyscy goście. Często są wykorzystywane gadżety do zdjęć ślubnych oraz do fotobudek, jakie pojawiają się na przyjęciu. Niejednokrotnie Młodzi inwestują w aparaciki jednorazowe, którymi goście robią sobie zdjęcia – w takim przypadku gadżety ślubne również są bardzo przydatne i sprawiają mnóstwo frajdy. Gadżety ślubne to na przykład napisy na patyczkach, konfetti kolorowe, balony ledowe oraz boa z piór czy czapeczki. Ciekawe karteczki na patyczku w kształcie serduszek czy karteczki rogi, ryjki, uszy to fajna propozycja do zaaranżowania w inny sposób słodkiego stołu. Wystarczy dodać do tego kilka kolorowych rurek oraz konfetti kolorowe, błyszczące z kryształowym lodem!

Więcej

GADŻETY I AKCESORIA Tu są 745 produkty

Podkategorie

 • Brody, rzęsy, wąsy
 • Peruki, opaski,...
 • Czapki, kapelusze,...
 • talerzyki, sztućce,...
 • serwetki, obrusy
 • dekoracje wiszące
 • konfetti, gwizdki,...

  Tuby strzelające konfetti, gwizdki i czapeczki na wesela

  Tuby strzelające konfetti oraz gwizdki i czapeczki to super gadżety dla małych gości weselnych, jak i dla dużych. Bawią, cieszą, błyszczą się i fruwają po całej przestrzeni. Tuby strzelające, oferowane przez nasz sklep, można wykorzystać także podczas innych okazji, nadają się nie tylko na ślub i wesele. Podobnie jest z innymi gadżetami, takimi jak gwizdki imprezowe i czapeczki. Kokardki holograficzne to również świetny pomysł na udekorowanie sali, jak i domu czy restauracji. Konfetti, jakie posiadamy w swojej ofercie ma kształt płatków śniegu, czerwonych serduszek, pary młodej czy usteczek. W oferowanych tubach strzelających znajdują się różnego koloru płatki róż, sztuczne, preparowane. Do wyboru posiadamy również tuby strzelające z pieniędzmi – to super omen dla Nowożeńców! Pamiętajcie tylko, by całą kasę pozbierali, nim się wszyscy rozejdą!

Widzisz 1 - 745 z 745 elementów