DEKORACJE KOŚCIOŁA

Nasz Ślubny Zakątek to sklep z dekoracjami ślubnymi, w którym znajdują się ozdoby ślubne do dekoracji kościołów. Tu znajdą Państwo przede wszystkim tiule błyszczące, organzy, piórka, tasiemki, kokardki oraz na przykład nieco bardziej „zaawansowane” kule z róż. Aby dodać odświętnego, uroczystego klimatu miejscu, w którym zawarty zostanie akt małż...

Nasz Ślubny Zakątek to sklep z dekoracjami ślubnymi, w którym znajdują się ozdoby ślubne do dekoracji kościołów. Tu znajdą Państwo przede wszystkim tiule błyszczące, organzy, piórka, tasiemki, kokardki oraz na przykład nieco bardziej „zaawansowane” kule z róż. Aby dodać odświętnego, uroczystego klimatu miejscu, w którym zawarty zostanie akt małżeństwa, warto pomyśleć o pokrowcach na krzesła – białych, długich, poważnych, bądź też zabawnych, imitujących suknię ślubną i garnitur. Zawieszki na krzesła czy też szarfy i kokardy to wspaniałe, drobne elementy, wpływające na ogólną atmosferę przyjęcia weselnego. Ślubne ozdoby w dużej mierze można wykonać samodzielnie, przygotowując wielkie kokardy z tasiemek satynowych, czy łącząc dowolnie rattanowe bukieciki na samochód. Coraz bardziej popularne są również literki i napisy, które stanowią główne punkty dekoracyjne przyjęcia.

Więcej

DEKORACJE KOŚCIOŁA Tu są 166 produkty

Podkategorie

 • Satyny, tiule, organzy

  Satyna, tiul oraz organza są to materiały, które świetnie sprawdzają się w dziedzinie dekaracji. Można nimi pięknie przyozdobić stół weselny jak również udekorować samochód Pary Młodej.

 • Pokrowce i szarfy na...

  Pokrowce na krzesła są idealnym rozwiązaniem, aby jaknajszybciej i tanim kosztem zmienić wystrój sali nie wymieniając wszystkich krzeseł. Dodatkowym elementem wystroju krzesła może być szarfa, której kolor należy dobrać do pozostałych dodatków t.j. kwiaty, serwetki czy balony. Uzyskamy przepiekny efekt na sali weselnej jak również w kościele.

 • Ozdoba krzeseł i...

  Znajdą tu Państwo mnóstwo dodatków, które bardzo się przydadzą do ozdobienia kościoła, sali weselnej oraz pojazdu ślubnego, aby pięknie wyglądały podczas tej wspaniałej uroczystości.

 • Dywany

  Dywan jest bardzo ważnym elementem wystroju kościoła. Dodaje elegancji i dostojności temu miejscu. Idąc po nim Małżonkowie stawiają pierwsze kroki na nowej drodze wspólnego życia.

Widzisz 1 - 166 z 166 elementów
Widzisz 1 - 166 z 166 elementów