NIEZBĘDNE DODATKI

W tym dziale naszego sklepu znajdą Państwo przeróżne dodatki m.in. zaproszenia, pudełka na koperty, kotyliony oraz wiele, wiele innych, które są niezbędnym elementem do przygotowania tej wyjątkowej uroczystości jaką jest ślub.

NIEZBĘDNE DODATKI Tu są 550 produkty

Podkategorie

 • Zaproszenia

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ciekawych zaproszeń na ślub i wesele, jak i inne ważne uroczystości takie jak studniówka. Oferowane przez nas zaproszenia są ręcznie robione, bogato, jak i skromnie zdobione – wedle uznania. Wewnątrz zaproszeń znajduje się karnecik do wypisania niezbędnych informacji – imienia, nazwiska, daty wydarzenia oraz miejsca. Oprócz gotowych zaproszeń oferujemy Państwu różnorodne aplikacje do zdobienia karnecików, małe różyczki czy spinki do kieliszków, pomagające przyczepić odpowiedni karnecik z imieniem i nazwiskiem gościa. W naszym asortymencie znajdą Państwo również naklejki stickery wypukłe i błyszczące, związane tematycznie ze ślubami i weselami.

 • Na pieniążki i życzenia

  Pieniądze są najbardziej popularnym prezentem, które są wręczane na różnego rodzaju okazje. Koperty, do których są one wkładane powoli przechodzą do lamusa. Ostatnio bardzo modne stają się pięknie zdobione pudełeczka, które wyglądają bardzo efektownie.

 • Kotyliony/przypinki

  Posiadamy bardzo duży wybór kotylionów i przypinek dla gości. Różne wzory i kolory.

 • Podwiązki

  Podwiązka według zwyczaju jest nieodzownym elementem stroju Panny Młodej, dziewczyny, która udaje się na bal studniówkowy oraz maturzystki. Poniżej wiele wzorów i modeli.

 • Życzenia dla Młodej Pary
Widzisz 1 - 550 z 550 elementów