KSIĘGI GOŚCI

Księga gości na ślub i wesele

Ślub to najważniejszy dzień w naszym życiu. Przygotowując się do niego, dbamy również o to, by zostały po nim piękne pamiątki – dla nas i rodziny. Zatrudniamy kamerzystę, fotografa lub dwóch. Czasami zdjęcia robi nam dron. Wszystkie zdjęcia i filmy poddawane są profesjonalnej obróbce. Najpiękniejsze fotografie trafi...

Księga gości na ślub i wesele

Ślub to najważniejszy dzień w naszym życiu. Przygotowując się do niego, dbamy również o to, by zostały po nim piękne pamiątki – dla nas i rodziny. Zatrudniamy kamerzystę, fotografa lub dwóch. Czasami zdjęcia robi nam dron. Wszystkie zdjęcia i filmy poddawane są profesjonalnej obróbce. Najpiękniejsze fotografie trafiają do ozdobnego albumu.

Księga gości na wesele – warto ją mieć

Zdjęcia, albumy, filmy – jak jeszcze możemy uwiecznić wyjątkowe chwile? Pozwólmy naszym gościom wziąć udział w tworzeniu pamiątki dla nas. Możliwość wpisu w księdze gości zawsze budzi emocje. Nasi najbliżsi mają kolejną sposobność, by podzielić się wrażeniami, pogratulować nam, żywo uczestniczyć w tak ważnym wydarzeniu.

A jak ślubną księgę gości wyeksponować? Najczęściej wykładamy księgę gości na specjalnie do tego przygotowanym stoliczku, w zacisznym zakątku sali. Można ją również puścić swobodnie między gości lub wyeksponować przy wejściu na salę weselną.

Księga ślubna w niecodziennym wydaniu

Klasyczną weselną księgę gości możemy odpowiednio przygotować. Udekorujmy ją własnymi zdjęciami, opowiadającymi naszą historię. Goście zainspirowani naszymi przygodami być może przypomną sobie taką, w której wspólnie uczestniczyliśmy albo nawiążą do własnych. Świetnym uzupełnieniem będą zdjęcia gości weselnych z fotobudki lub polaroidu.

Plakat jako księga gości to kolejny pomysł na odejście od klasycznej księgi wpisów gości weselnych. Zaproponujmy gościom wpisywanie się na listki, które należy przyczepić do gałęzi drzew lub pójdźmy o krok dalej i udostępnijmy specjalny tusz do zostawiania odcisków palców.

Kuferek na złote myśli sprawi, że dostęp do wpisów każdego z gości będziemy mieli tylko my, zaś eleganckie drzewko z życzeniami wypisanymi na zawieszkach będzie oryginalną ozdobą naszego mieszkania.

Księga gości na ślub i wesele – ważne są dodatki

Decydując się na którąkolwiek formę weselnej księgi gości, zadbajmy o najdrobniejsze szczegóły. Elegancki długopis na podstawce, biały marker do pisania po szybie (jeśli zdecydujemy się wykorzystać szklane elementy jako materiał, na którym będą pisać goście), specjalny tusz do odcisków palców, jeśli będzie potrzebny. Pamiętajmy o ramce na plakat, jeśli tę formę wybraliśmy. Dobrze oszacujmy potrzebne ilości i przygotujmy wszystko wcześniej, a nasza ślubna księga będzie cieszyła się wśród gości powodzeniem na przyjęciu oraz podczas odwiedzin po latach.

Więcej

KSIĘGI GOŚCI Tu są 60 produkty

Widzisz 1 - 60 z 60 elementów
Widzisz 1 - 60 z 60 elementów