Katalog

Włączone filtry:
Dostępność
Stan:

Informacja

Nowe produkty

PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW

Podziękowania i prezenty dla rodziców na weselu

Nasi rodzice to goście wyjątkowi, najważniejsi. Bez względu na to czy partycypują w naszych ślubnych wydatkach, czy każdy element przygotowań z nimi omawiamy, czy jednak jesteśmy samodzielni w swoich działaniach – miejsce rodziców na naszym ślubie i przyjęciu weselnym zawsze jest wyjątkowe, tak jak...

Podziękowania i prezenty dla rodziców na weselu

Nasi rodzice to goście wyjątkowi, najważniejsi. Bez względu na to czy partycypują w naszych ślubnych wydatkach, czy każdy element przygotowań z nimi omawiamy, czy jednak jesteśmy samodzielni w swoich działaniach – miejsce rodziców na naszym ślubie i przyjęciu weselnym zawsze jest wyjątkowe, tak jak w całym naszym życiu.

Oryginalne podziękowania dla rodziców

Przyjęło się, że na weselu następuje moment, w którym Para Młoda w specjalny sposób dziękuje swoim rodzicom za wszystko, co od nich otrzymali. Za cały trud i cierpliwość włożone w ich wychowanie, za piękne chwile w dzieciństwie i wsparcie w latach młodości. Czasami Pary Młode zadają pytanie czy trzeba i czy warto umieścić taki punkt w ich weselu. Podpowiadamy – nie trzeba, ale naprawdę warto!

Na jaki prezent dla rodziców na weselu się zdecydować?

Na to pytanie nie ma jedynej właściwej odpowiedzi. Ale najtrafniejsze, najbardziej dopasowane prezenty przygotujemy my sami. Możemy poszukać inspiracji w internecie, sklep internetowy podsunie nam gotowe rozwiązania. Możemy popytać znajomych, a nawet doradcę ślubnego, jeśli z usług takiego specjalisty korzystamy. I bardzo dobrze! Inspirujmy się, szukajmy, wybierajmy, korzystajmy z gotowych rozwiązań, ale spersonalizujmy każde z nich.

Nie ma żadnych przyjętych ram finansowych, w obrębie których powinniśmy się poruszać wybierając prezenty ślubne dla rodziców. Karafka wina dla mamy i whiskey dla taty – obie z grawerem, naszyjnik z wygrawerowanym serduszkiem dla mamy i spinki z grawerem dla taty czy również wygrawerowane pióra dla obojga to przykładowe prezenty dla rodziców na wesele.

Podziękowania i prezenty dla rodziców na weselu

Ślub i wesele to kosztowne przedsięwzięcie. W zależności od naszych możliwości finansowych możemy wybrać skromniejsze, ale za to całkowicie spersonalizowane prezenty ślubne dla rodziców. Mogą to być medale lub statuetki – Oscar dla najlepszej mamy i najlepszego taty na świecie. Jeśli mamy sentymentalnych rodziców – opracujmy album ze zdjęciami, które również możemy użyć do pokazu slajdu puszczonego podczas podziękowań na weselu.

Jeśli środki finansowe nas nie ograniczają, a nasi rodzice są obieżyświatami, wykupmy im wycieczkę w ciekawe miejsce lub karnet do hotelu SPA. Dla naszych rodziców z pewnością cudowną pamiątką okaże się cyfrowa ramka na zdjęcia albo własnoręcznie przygotowane drzewo genealogiczne. Zestaw do wina dla taty oraz zestaw herbaciany dla mamy posłużą im przez lata. Przejrzyjcie naszą ofertę, a znajdziecie ciekawe pomysły na podziękowania dla Waszych rodziców i świadków.

Więcej

PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW Tu są 75 produkty

Widzisz 1 - 75 z 75 elementów
Widzisz 1 - 75 z 75 elementów