Katalog

Włączone filtry:
Dostępność
Stan:

Informacja

Nowe produkty

MATERIAŁY DO DEKORACJI

Materiały

Materiały dekoracyjne są nieodłącznym elementem wystroju sali weselnej, kościoła czy stołów. Tiule i organzy to tworzywa, które idealnie sprawdzają się w tworzeniu weselnych dekoracji.

Organtyna jest materiałem niezwykle plastycznym, dzięki czemu ułożenie go w dowolny sposób jest niezwykle łatwe i efektowne. Jest to jeden z najpopularn...

Materiały

Materiały dekoracyjne są nieodłącznym elementem wystroju sali weselnej, kościoła czy stołów. Tiule i organzy to tworzywa, które idealnie sprawdzają się w tworzeniu weselnych dekoracji.

Organtyna jest materiałem niezwykle plastycznym, dzięki czemu ułożenie go w dowolny sposób jest niezwykle łatwe i efektowne. Jest to jeden z najpopularniejszych materiałów wykorzystywanych do tworzenia ozdób. Niezwykle wdzięczny, bo dzięki małemu nakładowi pracy i czasu, powstałe zdobienia robią duże wrażenie – na gościach weselnych oraz osobach oglądających zdjęcia i filmy ze ślubu i wesela.

Właśnie dlatego, że organzy mają tak uniwersalne zastosowanie, wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom i przygotowaliśmy wiele kolorów – od klasycznej, zawsze idealnej bieli, przez subtelne kremy czy fiolety w odcieniach liliowych, po mocne i wyraziste czerwienie, turkusy czy róże. Cała paleta barw to wiele możliwości – organizatorzy wesel w różnych stylach znajdą organzy, które będą idealne właśnie dla nich. Ślub w stylu boho, glamour, a może Old Hollywood? Z nami sprawnie stworzysz dekoracje na miarę najlepszych projektantów czy profesjonalnych agencji ślubnych, a praca nad aranżacją będzie prawdziwą przyjemnością i chwilą, w której zapomnisz o stresie. Przecież pozostała część przygotowań ślubnych pójdzie równie szybko !

Wszechstronne zastosowania organtyny to okazja do wykorzystania jej przy procesie tworzenia ozdób za równo na stoły, krzesła, ławy kościelne czy samochód wiozący Parę Młodą do ślubu. Przydatne mogą okazać się gładkie, jednokolorowe materiały, jak i organzy z ozdobnym nadrukiem. Na stole pięknie prezentują się np. kremowe organzy z brokatowym wzorem – jednocześnie subtelne i nie dające się przeoczyć nakrycia stołu. Sprawdzą się one podczas innych uroczystości rodzinnych, takich jak chrzciny, okrągła rocznica ślubu, a nawet uroczysta kolacja wigilijna.

Tiul to obok organtyny drugi najpopularniejszy materiał wykorzystywany do tworzenia dekoracji ślubnych. Przystroisz nim kościół, samochód do ślubu, salę weselną, a także altankę czy poręcze schodów. Tiul jest niezwykle elegancki, nada szyku wszystkiemu, co postawimy nim przyozdobić.

U nas możesz również wypożyczyć biały skirting, którym ozdobisz stół Pary Młodej. Wszyscy goście od razu będą wiedzieli, gdzie siedzą główni bohaterowie wieczoru.

Z organzy i tiulu możecie stworzyć również ozdoby na krzesła lub zakupić gotowe szarfy i kokardy. Dzięki naszym ozdobnym materiałom sala bankietowa, na której będziecie bawić się Wy i Wasi goście, będzie nie tylko piękna, ale i wyjątkowa!

Więcej

MATERIAŁY DO DEKORACJI Tu są 77 produkty

Widzisz 1 - 77 z 77 elementów
Widzisz 1 - 77 z 77 elementów