Informacja

Nowe produkty

OKOLICZNOŚCIOWE

Ta kategoria jest niezwykle przydatna gdy szukasz dodatków na różnego rodzaju imprezy. Znajdziesz utaj dekoracje i ozdoby na różne uroczystości, ale także drobne i oryginalne upominki. Nasza oferta zawiera m.in. dekoracje świąteczne, komunijne, na chrzest, wszelkie urodziny, lecz także imprezy tematyczne. Oprócz tego znajdziesz u nas dodatki dzi...

Ta kategoria jest niezwykle przydatna gdy szukasz dodatków na różnego rodzaju imprezy. Znajdziesz utaj dekoracje i ozdoby na różne uroczystości, ale także drobne i oryginalne upominki. Nasza oferta zawiera m.in. dekoracje świąteczne, komunijne, na chrzest, wszelkie urodziny, lecz także imprezy tematyczne. Oprócz tego znajdziesz u nas dodatki dzięki którym Twoja impreza będzie wystrzałowa i na długo niezapomniana.

Zapraszamy :-)

Więcej

OKOLICZNOŚCIOWE Tu są 2893 produkty

Podkategorie

 • KARTKA Z KALENDARZA

  Święta, święta czas prezentów. W tej kategorii znajdują się upominki jak również ozdoby oraz dekoracje śwąteczne, które sprawią, że święta będą jeszcze bardziej magiczne.

 • SPOTKANIA RODZINNE

  Urodziny, rocznice ślubu czy komunia, to okazja do spotkania się całej rodziny. Pyszny obiad, czasami atrakcje, ale przede wszystkim rozmowa to doskonała okazja, by odświeżyć rodzinne kontakty. Do takich uroczystości przygotowują się zarówno gospodarze, jak i przybywające goście.

  W dzisiejszych czasach coraz większą uwagę przywiązujemy do najdrobniejszych szczegółów. Uroczysty obiad to już nie jest zwyczajny posiłek, tylko dania podany w ciekawy sposób, na ładnych i starannie dobranych talerzach i półmiskach. Ciasto już nie tylko musi być pyszne, powinno też przyciągać uwagę wyglądem. FInezyjnie udekorowany stół i pomieszczenie, w którym spotykają się najbliżsi również odgrywają ważną rolę. Czasami wystarczy kilka prostych trików, jak ładnie ułożone kryształowe girlandy na stole i ładnie wyeksponowana świeca, a stół nabiera wyjątkowego klimatu. Balonami – foliowymi lub gumowymi – przystrój salę albo dom, do którego zaprosiłeś gości, a wszyscy poczują wesoły, imprezowy klimat.

  Goście nie pozostają dłużni i odwdzięczają się coraz to ciekawszymi pomysłami na prezent. Nie zawsze wiąże się to z większymi wydatkami. Najlepszym sposobem na wywołanie wzruszenia wśród osób obdarowywanych, jest stworzyć prezent dedykowany specjalnie dla nich. Album na zdjęcia wypełnij kilkoma wspólnymi zdjęciami i zapakuj w wyjątkowy sposób. Gwarantujemy, że prezent będzie nie tylko praktyczny, ale również wzruszający, a obdarowana osoba będzie wracać do niego z ogromnym sentymentem.

 • WESOŁY WIECZÓR
 • GADŻETY I AKCESORIA...

  Gadżety ślubne oraz gadżety na wieczór panieński i kawalerski to rewelacyjne propozycje dla szalonych zakochanych. Dzięki ślubnym gadżetom Wasze wesele zapamiętają wszyscy goście.

  Często są wykorzystywane gadżety do zdjęć ślubnych oraz do fotobudek, jakie pojawiają się na przyjęciu. Niejednokrotnie Młodzi inwestują w aparaciki jednorazowe, którymi goście robią sobie zdjęcia – w takim przypadku gadżety ślubne również są bardzo przydatne i sprawiają mnóstwo frajdy. Są to na przykład napisy na patyczkach, konfetti kolorowe, balony ledowe oraz boa z piór czy czapeczki.

  Ciekawe karteczki na patyczku w kształcie serduszek czy karteczki rogi, ryjki, uszy to fajna propozycja do zaaranżowania w inny sposób słodkiego stołu. Wystarczy dodać do tego kilka kolorowych rurek oraz konfetti kolorowe, błyszczące z kryształowym lodem i gotowe!

 • BALONY IMPREZOWE
na stronę
Widzisz 1 - 100 z 2893 elementów
Widzisz 1 - 100 z 2893 elementów