KIELISZKI DLA MŁODEJ PARY

Kieliszki na weselny stół

Wędrują po całej sali weselnej, przenoszone są ze stołu na stół. Rzucane przez ramię i tłuczone mają przynieść szczęście. Do wódki, wina i szampana – kieliszki Pary Młodej zawsze wyróżniają się spośród lampek i kieliszków pozostałych weselników.

Kieliszki do wódki weselnej

Wódka wiedzie prym wśród alkoholi, które wybier...

Kieliszki na weselny stół

Wędrują po całej sali weselnej, przenoszone są ze stołu na stół. Rzucane przez ramię i tłuczone mają przynieść szczęście. Do wódki, wina i szampana – kieliszki Pary Młodej zawsze wyróżniają się spośród lampek i kieliszków pozostałych weselników.

Kieliszki do wódki weselnej

Wódka wiedzie prym wśród alkoholi, które wybieramy na polskie wesela. To nią wznosimy najwięcej toastów podczas zabawy, to nią przekupujemy weselników na stawianych przez nich bramkach, to ją można wygrać podczas oczepin i to ją Para Młoda rozdaje, dziękując gościom za udaną zabawę.

Niech kieliszki do tak popularnego alkoholu będą wyjątkowe! Para Młoda przy swoim stole spędza niewiele czasu. Taniec z każdym gościem to już tradycja, podobnie jak chwila rozmowy i mały toast. Kieliszkii krążą po całej sali, więc zdecydowanie łatwiej będzie je odnaleźć, gdy będą widoczne z daleka.

We wzorach kieliszków do wódki możemy przebierać do woli. Jeśli wolimy delikatniejsze ozdoby, wybierzmy takie z nadrukiem obrączek i wstążeczką na nóżce lub tasiemką wokół kielicha, zwieńczoną perełką. Jeśli lubimy zdecydowanie się wyróżniać, toasty z kieliszków z przybraniem sukni ślubnej i fraku będą chętnie przez nas wznoszone.

Lampki do wina dla Młodej Pary

Na weselnych stołach królują różne alkohole. Oprócz najpopularniejszej wódki, coraz częściej i coraz chętniej pijemy wino. Przygotujmy kieliszki do wszystkich rodzajów alkoholi, pamiętając o specjalnym szkle dla nas – Nowożeńców.

Proponowane przez nas kieliszki do wina dla Młodej Pary to gustowny komplet dwóch kieliszków, owiniętych lnianym sznurkiem z dekoracyjnym serduszkiem na jednej lampce i kluczykiem na drugiej. Wino to elegancki alkohol i w takich też kieliszkach go podajmy.

Wyjątkowe kieliszki na weselny stół nieodłącznym elementem dekoracji

Szampan to alkohol szczególny. Wznosimy nim wyjątkowe toasty, pijemy podczas uroczystości – na wielkich galach oraz w domowym zaciszu. Towarzyszy nam również na weselu. Po tradycyjnym przywitaniu chlebem i solą coraz częściej świeżo upieczeni małżonkowie wraz z przybyłymi gośćmi weselnymi wypijają właśnie szampana, a nie wódkę. Sączmy bąbelki z kieliszków specjalnie przygotowanych dla nas. Ozdobne klamerki z diamencikami, nadrukowane obrączki i napis „Sto lat Młodej Parze” czy wstążeczki imitujące strój Pary Młodej – wybierz kieliszki pasujące do dekoracji całej sali weselnej. Jeśli wybierzemy komplet kieliszków do szampana i wódki, oba zestawy będą spójnym elementem weselnej zastawy.

Przygotowując salę weselną, dbamy o każdy szczegół dekoracji. Specjalnie dobrane kieliszki dla Pary Młodej są doskonałym dodatkiem do weselnego stołu, co nie umknie ani uwadze gości, ani oku kamery.

Kieliszki na weselny stół

Więcej

KIELISZKI DLA MŁODEJ PARY Tu są 24 produkty

Podkategorie

 • KIELISZKI DO WINA I WÓDKI

  Wznoszone toasty za Parę Młodą to jeden z nieodłącznych elementów każdego wesela. Pierwszy toast jest tym wyjątkowym. Para Młoda, która przybywa na salę weselną, witana jest w tradycyjny sposób. Po wzniesieniu pierwszego toastu, Para Młoda wyrzuca przez ramię kieliszki – potłuczenie się obu przynosi szczęście. Jest to moment, w którym oczy wszystkich gości zwrócone są właśnie w stronę Nowożeńców. Zadbajcie, by w tym momencie każdy detal był idealnie dopracowany. Wzniesienie toastu wyjątkowymi kieliszkami to jeden z głównych sposobów na podkreślenie, że to nie są zwykłe kieliszki – to kieliszki Pary Młodej!

  Również podczas całej nocnej zabawy specjalne kieliszki dla Pary Młodej są doskonałym pomysłem. Obiektyw aparatu i uwaga weselników podążają nieustannie za głównymi bohaterami wieczoru. Para Młoda przysiada się lub podchodzi do wszystkich gości po kolei. Jest to chwila, kiedy zamienia się kilka słów z rodziną, z którą jest rzadszy kontakt oraz z najbliższymi osobami, by porozmawiać o emocjach. Taka rozmowa nie może nie skończyć się toastem za zdrowie i długie wspólne życie Zakochanych. Wyjątkowe wzornictwo kieliszków Panny i Pana Młodego nie tylko pięknie wygląda, ale również pomaga w odnalezieniu kieliszków, które krążą po całej sali bankietowej.

  W naszej ofercie znajdziesz ozdobne kieliszki do wina i wódki, stworzone specjalnie na tę właśnie okazję. Znajdziesz u nas wiele modeli kieliszków do wódki – ze stopką wysoką i niską oraz bez stopki. Różnorodne wzornictwo sprawia, że z łatwością wybierzesz najładniejsze kieliszki do alkoholu na Twoje wesele. Kokardki, perełki i nadrukowane eleganckie wzory to tylko część propozycji. Niezwykle efektownie prezentują się także ubranka na kieliszki – miniaturowa suknia ślubna oraz góra od fraka wyróżnią Wasze szkło. Jeśli chcesz zaskoczyć swoich gości, przygotuj magiczne kieliszki do wódki. Po wypełnieniu ich alkoholem uwidocznią się napisy, które wywołają uśmiech i wprawią wszystkich weselników w jeszcze lepszy nastrój.

 • KIELISZKI DO SZAMPANA

  Ślub i wesele to jedyny taki dzień w życiu. Szampan to wyjątkowy alkohol i na weselu zasługuje na nadzwyczajną oprawę! Szczególnie gdy pije go Para Młoda. Jeśli przygotowania do Twojego ślubu już trwają, z pewnością wiesz, że ważny jest każdy szczegół. To właśnie detale dopełniają całości i stawiają kropkę nad „i” w organizacji tak ważnego wydarzenia.

  Zwróć szczególną uwagę na kieliszki, z których będą wznoszone toasty. Pierwszy, najbardziej spektakularny toast kończy się tłuczeniem przez Parę Młodą swoich kieliszków na szczęście. To chwila, w której wszyscy goście wznoszą wspólnie z Wami toast i swoją uwagę skupiają właśnie na Was. Całość będzie uwieczniona przez kamerzystę i fotografa, tym bardziej warto zadbać o wyjątkowe kieliszki do szampana dla Młodej Pary.

  Przygotuj także specjalne kieliszki do szampana na dalszą część zabawy weselnej. Wybierz ten sam model, który zostanie potłuczony lub inny, który zwróci Twoją uwagę, gdy będziesz przeglądał naszą ofertę. Duży wybór kieliszków umożliwi Ci wybranie takiego szkła, który spodoba Ci się najbardziej oraz który podkreśli motyw przewodni Waszej uroczystości. Kolorowe wstążeczki to propozycja dla Par, które świętować będą w wybranej kolorystyce. Bardzo eleganckie białe tasiemki i zdobienia uświetnią każdy toast w stylu glamour. Jeśli będziecie hollywoodzkimi gwiazdami, wytworne ubranka na kieliszki do szampana będą wymownie wyróżniać najważniejszą Parę wieczoru.

  Kieliszki wykonane są z najlepszej jakości materiałów. Odporne na stukanie o inne kieliszki, wytrzymają całą noc. Jeśli wybierzesz je na wzniesienie pierwszego toastu, przyniosą Ci szczęście, gdy rozbijesz je o posadzkę lub parkiet za Waszymi plecami. Wybierzcie najpiękniejsze kieliszki na szampana i błyszczcie przez całą weselną noc!

 • ZESTAWY
Widzisz 1 - 24 z 24 elementów
Widzisz 1 - 24 z 24 elementów