BALONY GUMOWE GŁADKIE

Balony od wielu lat są podstawowym elementem dekoracji wszelkiego rodzaju imprez. Zdobimy nimi miejsca, w których odbywają się urodziny, bale Sylwestrowe czy karnawałowe. Również na przyjęciach weselnych balony są nieodzownym uzupełnieniem dekoracji. Doskonale sprawdzają się w roli dekoracji na poważnych uroczystościach, jak i mniej odświętnych ...

Balony od wielu lat są podstawowym elementem dekoracji wszelkiego rodzaju imprez. Zdobimy nimi miejsca, w których odbywają się urodziny, bale Sylwestrowe czy karnawałowe. Również na przyjęciach weselnych balony są nieodzownym uzupełnieniem dekoracji. Doskonale sprawdzają się w roli dekoracji na poważnych uroczystościach, jak i mniej odświętnych okazjach. Dzięki ogromnemu wyborowi wśród kolorów, zawsze znajdziesz balony, które wpasują się w charakter imprezy, którą organizujesz.

Gumowe balony dostępne są u nas w odcieniach pastelowych oraz metalicznych. Jeśli potrzebujesz balonów o nasyconych kolorach, ale jednocześnie delikatnych, pastelowe sprawdzą się idealnie. Bardziej wyraziste metaliczne to doskonały wybór dla osób, którym zależy nie tylko na dużym nasyceniu koloru, ale również na ekspresyjnych barwach.

Podział na metaliczne i pastelowe balony gumowe to tylko jedna propozycja urozmaicenia dekoracji, które planujecie wykonać używając właśnie tych dodatków. Skupiliśmy się również na bogatej kolorystyce – gumowe balony dostępne są od bieli, przez wszystkie kolory tęczy, aż po elegancką czerń. Przy takim wyborze przygotowujesz imprezę na każdą okoliczność. Białe balony są najczęstszym wyborem na udekorowanie sali weselnej oraz sali, na której spotykają się goście komunijni. Ale na dekoracje weselne śmiało można wykorzystać balony w innych kolorach, wszystko zależy od tematyki wesela, jaką Para Młoda wybrała.

Kolorowe balony to efektowne dodatki do dekoracji na różne okazje. Urodziny, bal karnawałowy czy huczna rocznica ślubu. Jeśli zaś organizujesz imprezę halloweenową lub ostatki, czarne balony będą strzałem w dziesiątkę! Obok wykrojonych dyni, w których będą umieszczone świeczki, czarne balony wprowadzą w naprawdę klimatyczny nastrój.

Jeśli potrzebujesz bardzo charakterystycznych wzorów lub napisów, wystarczy że samodzielnie pomalujesz gładkie balony, np. przy użyciu markerów czy farbek. Na niektóre, specjalne okazje przygotowaliśmy dedykowane balony z napisami i wzorami.

Również na specjalną okazję został przygotowany wybuchowy balon. Gdy umieścisz go nad parkietem i w odpowiednim momencie balon wybuchnie, z sufitu poleci mnóstwo małych baloników i płatków kwiatów. Jest to doskonały, spektakularny sposób na ukrycie braku śmiałości podczas pierwszego tańca Pary Młodej. To będzie prawdziwie romantyczna scena, która uwieczniona na zdjęciach i filmie zawsze przywoła miłe wspomnienia.

Więcej

BALONY GUMOWE GŁADKIE Tu są 81 produkty

Widzisz 1 - 81 z 81 elementów
Widzisz 1 - 81 z 81 elementów