AKCESORIA DO BALONÓW

Dzięki akcesoriom do balonów wykonanie wyjątkowych dekoracji będzie jeszcze prostsze! Znajdziesz u nas tasiemki, żyłki, obciążniki oraz butlę z helem, niezastąpionym gazem do balonów.

Coraz popularniejsze śluby w plenerze wymagają nieco innych rozwiązań, niż te, które są wykorzystywane podczas dekorowania sali weselnej. Jednym z częstych, bo efe...

Dzięki akcesoriom do balonów wykonanie wyjątkowych dekoracji będzie jeszcze prostsze! Znajdziesz u nas tasiemki, żyłki, obciążniki oraz butlę z helem, niezastąpionym gazem do balonów.

Coraz popularniejsze śluby w plenerze wymagają nieco innych rozwiązań, niż te, które są wykorzystywane podczas dekorowania sali weselnej. Jednym z częstych, bo efektownych pomysłów na udekorowanie przestrzeni, w której odbywa się ślub i wesele, to balonowe girlandy. Balony z łatwością przywiążesz ze sobą dzięki specjalnym modelom, które wyposażone są w specjalne łączniki. Dzięki temu nie będziesz musiał stosować żadnych dodatkowych rozwiązań. Takie balonowe konstrukcje umocujesz na taśmie do girland. Została ona stworzona z myślą o osobach, które dekorowaniem nie zajmują się zawodowo. Bardzo intuicyjne w obsłudze, wykonane z dobrej jakości materiału są niezastąpionym dodatkiem, z którym tworzenie ozdób staje się nie tylko prostsze, ale i o wiele przyjemniejsze!

W zależności od potrzeb balony napełniamy powietrzem lub helem. Jeśli decydujemy się na tę drugą możliwość, warto zaopatrzyć się w obciążnik, do którego przymocujemy unoszące się balony. Przymocuj je do kolorowych obciążników, które skutecznie zatrzymają balony w wybranym przez Ciebie miejscu. Takie ozdobne obciążniki dobierz w kolorach, które będą pasowały do stylizacji wesela lub innej imprezy, na którą tworzysz dekoracje.

Unoszące się balony, dryfujące zgodnie z ruchem wiatru to obrazek, który zawsze dodaje uroku okolicznościom, w których zostały wykorzystane. Zaopatrz się w butlę z helem i samodzielnie napełnij nim balony przed imprezą – hel na dłużej zostanie w balonach, tworząc urokliwą oprawę.

Więcej

AKCESORIA DO BALONÓW Tu są 26 produkty

Widzisz 1 - 26 z 26 elementów
Widzisz 1 - 26 z 26 elementów