Katalog

Włączone filtry:
Dostępność
Stan:

Informacja

Nowe produkty

DODATKI

Ślubny samochód, którym będziecie jechać do ślubu, powinien być z daleka widoczny. Im więcej osób go zobaczy, gdy będziecie jechać do kościoła, a następnie na salę weselną, tym więcej osób będzie życzyć Wam szczęścia!

Nie chodzi jednak o to, by samochód ślubny przyozdobiony był przypadkowo wybranymi ozdobami. Wręcz przeciwnie – powinien odznacza...

Ślubny samochód, którym będziecie jechać do ślubu, powinien być z daleka widoczny. Im więcej osób go zobaczy, gdy będziecie jechać do kościoła, a następnie na salę weselną, tym więcej osób będzie życzyć Wam szczęścia!

Nie chodzi jednak o to, by samochód ślubny przyozdobiony był przypadkowo wybranymi ozdobami. Wręcz przeciwnie – powinien odznaczać się elegancją i konkretnym stylem. Jeśli wyprawiacie wesele w stylu glamour, w taki sam sposób udekorujcie auto.

Dzięki dodatkom będziesz miał szansę stworzyć niepowtarzalne dekoracje na ślubny samochód. Wykorzystaj gotowe ozdoby i spersonalizuj cały wystrój. Użyj w tym celu tabliczek i kredowych markerów, na których napiszesz Wasze imiona lub inicjały. Być może, by podkreślić, że to jest Wasz dzień, przyda Wam się styropianowa ozdoba w kształcie serca?

W tej kategorii znajdziesz także rattanowe wiązki, które przytniesz na potrzebną Ci długość. Możesz użyć ich do dekoracyjnych kompozycji. Połącz rattanową wiązką kwiaty lub inne ozdoby, lub stwórz wyjątkowe rattanowe dekoracje, np. rattanowe serduszka. Rattan dostępny jest w różnych kolorach, dzięki czemu dobierając odcień, nie będziesz musiał iść na kompromisy. Wszystko przyczepisz do samochodu dużymi silikonowymi przyssawkami.

Kwiaty włóż w rożek, który nie tylko ustabilizuje bukiet, ale także będzie stanowił ciekawy element dekoracyjny. Takie różki do kwiatów posłużyć mogą również w kościele czy na sali weselnej.

Efekt wizualny jest bardzo ważny. Większość z nas jest wzrokowcami, a pięknie ozdobiony samochód zostanie uwieczniony na zdjęciach. Jednak dla wykończenia dekoracji auta, warto dodać efekt dźwiękowy. Obijające się o asfalt metalowe puszki sprawią, że goście oczekujący Was pod kościołem, najpierw będą Was słyszeć, a potem widzieć. Emocje sięgną zenitu, kiedy zza zakrętu wyłonicie się Wy. Puszki dostępne są w dwóch wariantach. Najzwyklejsze srebrne puszki, które możesz samodzielnie ozdobić lub zostawić w surowej formie oraz zestaw pięciu puszek z różnymi etykietami. Wśród nich znajdziesz puszkę z pustą kartką, którą sami wypełnicie według uznania. Dzięki takim wizualnym i akustycznym efektom poczujecie się jak prawdziwe gwiazdy.

Więcej

DODATKI Tu są 42 produkty

Widzisz 1 - 42 z 42 elementów
Widzisz 1 - 42 z 42 elementów