PODZIĘKOWANIA DLA GOŚCI

Prezenty i upominki dla gości weselnych

Wesela w polskiej tradycji słyną z wystawności, hucznej zabawy i gościnności. Potwierdzi to każdy obcokrajowiec, który miał okazję uczestniczyć w zabawie weselnej do białego rana. Za wyśmienitą zabawę, wzniesione toasty i życzenia pomyślności na nowej drodze życia należą się podziękowania od Pary Młodej. D...

Prezenty i upominki dla gości weselnych

Wesela w polskiej tradycji słyną z wystawności, hucznej zabawy i gościnności. Potwierdzi to każdy obcokrajowiec, który miał okazję uczestniczyć w zabawie weselnej do białego rana. Za wyśmienitą zabawę, wzniesione toasty i życzenia pomyślności na nowej drodze życia należą się podziękowania od Pary Młodej. Drobne upominki dla gości weselnych sprawią, że nasi weselnicy poczują się wyjątkowo.

Upominki dla gości weselnych

Wybór wśród upominków dla gości weselnych jest duży. Zapraszamy gości na wesele w różnym wieku, często z różnych rejonów Polski (a nawet świata). Niełatwo znaleźć złoty środek, ale wybierzmy taki drobiazg, który dla każdego będzie miłą pamiątką ze wspólnego świętowania najważniejszego dnia w naszym życiu.

Jeśli nasi goście to przede wszystkim rodzina, a nasze ciocie i wujkowie to tradycjonalistki, doskonałym upominkiem będzie gipsowa figurka – aniołek, z delikatną cyrkonią lub magnesem.

Innym, ale również bezpiecznym rozwiązaniem będzie mały słoiczek miodu. Niezwykle uniwersalny, a jednak dość oryginalny prezencik dla gości weselnych sprawi im wiele radości. Przyozdóbmy go wstążeczką, a nie będzie wymagał żadnego pudełeczka, w którym wręczymy go naszym bliskim.

Prezenty i upominki dla gości weselnych – sklep internetowy źródłem wielu inspiracji

Dla mniej przywiązanych do tradycji gości możemy pokusić się o coś, czego się nie spodziewają. Stwórzmy takie prezenciki dla gości sami, wykorzystując gotowe materiały. Małe buteleczki z korkiem wypełnijmy domową nalewką. Podobnie jak słoik z miodem – ładnie ozdobiona buteleczka nie wymaga dodatkowego opakowania.

Udanymi pamiątkami dla gości weselnych będą małe świeczki – w szklanym naczyniu albo typu tea light w kształcie serduszek. Przymocujmy do nich bilecik z ciekawą sentencją, a porwiemy serca wszystkich obdarowanych. Możemy również użyć chińskich ciasteczek z wróżbą – a nuż ktoś wylosuje szczęśliwą w najbliższym losowaniu szóstkę!

Większość podarunków dobrze jest włożyć w ozdobną torebeczkę lub pudełeczko. Zastosujmy specjalnie zrobione na takie okazje pudełeczka-garnitury, pudełeczka-suknie ślubne lub woreczki na prezenciki ślubne.

Od wertowania internetu zaczynamy poszukiwania wiedzy i pomysłów o organizacji ślubów i wesel. Blogi, katalogi, fora – trafi na nie większość Młodych Par przygotowujących się do ślubu. Korzystanie z usług sklepu internetowego niesie za sobą wiele korzyści – dostępność wielu produktów w jednym miejscu, niskie ceny oraz źródło różnorodnych pomysłów.

Więcej

PODZIĘKOWANIA DLA GOŚCI Tu są 90 produkty

Widzisz 1 - 90 z 90 elementów
Widzisz 1 - 90 z 90 elementów