Katalog

Włączone filtry:
Dostępność
Stan:

Informacja

Nowe produkty

TRADYCYJNE KSIĘGI GOŚCI

Księga gości to nieodłączny element każdego ślubu i wesela. Obok filmu i zdjęć jest to kolejna wspaniała pamiątka z weselnej zabawy. Tradycyjne księgi na życzenia gości możemy wyeksponować na specjalnym do tego przeznaczonym stoliku. Pamiętajmy, by zapewnić gościom trochę prywatności –  stolik powinien być widoczny, a jednocześnie stać w ustronn...

Księga gości to nieodłączny element każdego ślubu i wesela. Obok filmu i zdjęć jest to kolejna wspaniała pamiątka z weselnej zabawy. Tradycyjne księgi na życzenia gości możemy wyeksponować na specjalnym do tego przeznaczonym stoliku. Pamiętajmy, by zapewnić gościom trochę prywatności –  stolik powinien być widoczny, a jednocześnie stać w ustronnym miejscu. Wtedy wpisujące się osoby będą czuły pełny komfort i napiszą szczere, pełne ciepła słowa, które po latach przeczytamy z wielkim sentymentem. Zadbajmy, by goście mieli się czym wpisywać. Kilka eleganckich długopisów, zawsze dostępnych w miejscu, gdzie znajduje się księga gości znacznie ułatwią zadanie.

Księgę gości możemy również udostępnić gościom, podając ją między stolikami. Taka metoda na zachęcenie sprawdza się szczególnie wśród młodych weselników. Może być też formą zachęcenia nieśmiałych gości.

Jeśli chcemy uniknąć kłopotliwej nieśmiałości, możemy ośmielić naszych gości, odpowiednio wcześniej przygotowując naszą księgę gości. Jednym z pomysłów na zaciekawienie i zachęcenie do pozostawienia po sobie wpisu, jest danie przykładu. Wklejcie najciekawsze zdjęcia, które pokazują historię Waszej znajomości, opatrzcie je krótkimi opisami, a bliscy chętnie się dołączą. Jeśli jeszcze umożliwicie robienie zdjęć na wesele w fotobudce albo polaroidem, z pewnością część fotografii trafi właśnie do Waszej księgi gości.

Wybierz najpiękniejszą księgę gości dla siebie – z ozdobnymi różyczkami, subtelnymi wstążeczkami czy romantycznymi serduszkami. Piękne wykończenia i materiał najwyższej jakości dają efekt niezwykłej elegancji, a księga gości będzie pamiątką, która przetrwa wiele lat.

Księgi gości opatrzone są unikalnymi zdobieniami, a także przygotowanymi wierszami o Miłości, takich poetów jak Bolesław Leśmian. Niech każdy wers będzie natchnieniem dla wpisujących się gości weselnych.

Księgi gości dostępne w naszej ofercie są dedykowane są dla Młodych Par oraz Dzieci Pierwszokomunijnych. Każda taka księga gości to unikatowa pamiątka rodzinna – tworzona z myślą o najbliższych. Możesz być pewny, że drugiej takiej samej księgi gości nie ma! 

Więcej

TRADYCYJNE KSIĘGI GOŚCI Tu są 28 produkty

Widzisz 1 - 28 z 28 elementów
Widzisz 1 - 28 z 28 elementów