Informacja

Nowe produkty

PODZIĘKOWANIA i PREZENTY

Chcąc podziękować swoim bliskim za to, że towarzyszyli Wam podczas najpiękniejszych chwil w Waszym życiu powinniście Państwo zapoznać się z tą kategorią.

Znajdziecie tutaj szeroki wybór podziękowań dla tych najbliższych, czyli rodziców, świadków, chrzestnych czy dziadków. Oryginalne oskary, albumy pamiątkowe, do których Młodzi mogą włożyć swoje ...

Chcąc podziękować swoim bliskim za to, że towarzyszyli Wam podczas najpiękniejszych chwil w Waszym życiu powinniście Państwo zapoznać się z tą kategorią.

Znajdziecie tutaj szeroki wybór podziękowań dla tych najbliższych, czyli rodziców, świadków, chrzestnych czy dziadków. Oryginalne oskary, albumy pamiątkowe, do których Młodzi mogą włożyć swoje zdjęcia, praktyczne skrzyneczki wypełnione np. słodyczami i wiele innych.

Przyjęło się już, że Młodzi obdarowują drobnymi upominkami również swoich gości. W naszej ofercie możecie zaobserwować mnóstwo maleńkich podarków np. w postaci aniołków, małych figurek, drobnych prezencików, lecz także ciasteczka, lizaki, czy równie ważne opakowania na prezenty.

Zapraszamy serdecznie.

Więcej

PODZIĘKOWANIA i PREZENTY Tu są 194 produkty

Podkategorie

 • PODZIĘKOWANIA DLA...

  Podziękowania i prezenty dla rodziców na weselu

  Nasi rodzice to goście wyjątkowi, najważniejsi. Bez względu na to czy partycypują w naszych ślubnych wydatkach, czy każdy element przygotowań z nimi omawiamy, czy jednak jesteśmy samodzielni w swoich działaniach – miejsce rodziców na naszym ślubie i przyjęciu weselnym zawsze jest wyjątkowe, tak jak w całym naszym życiu.

  Oryginalne podziękowania dla rodziców

  Przyjęło się, że na weselu następuje moment, w którym Para Młoda w specjalny sposób dziękuje swoim rodzicom za wszystko, co od nich otrzymali. Za cały trud i cierpliwość włożone w ich wychowanie, za piękne chwile w dzieciństwie i wsparcie w latach młodości. Czasami Pary Młode zadają pytanie czy trzeba i czy warto umieścić taki punkt w ich weselu. Podpowiadamy – nie trzeba, ale naprawdę warto!

  Na jaki prezent dla rodziców na weselu się zdecydować?

  Na to pytanie nie ma jedynej właściwej odpowiedzi. Ale najtrafniejsze, najbardziej dopasowane prezenty przygotujemy my sami. Możemy poszukać inspiracji w internecie, sklep internetowy podsunie nam gotowe rozwiązania. Możemy popytać znajomych, a nawet doradcę ślubnego, jeśli z usług takiego specjalisty korzystamy. I bardzo dobrze! Inspirujmy się, szukajmy, wybierajmy, korzystajmy z gotowych rozwiązań, ale spersonalizujmy każde z nich.

  Nie ma żadnych przyjętych ram finansowych, w obrębie których powinniśmy się poruszać wybierając prezenty ślubne dla rodziców. Karafka wina dla mamy i whiskey dla taty – obie z grawerem, naszyjnik z wygrawerowanym serduszkiem dla mamy i spinki z grawerem dla taty czy również wygrawerowane pióra dla obojga to przykładowe prezenty dla rodziców na wesele.

  Podziękowania i prezenty dla rodziców na weselu

  Ślub i wesele to kosztowne przedsięwzięcie. W zależności od naszych możliwości finansowych możemy wybrać skromniejsze, ale za to całkowicie spersonalizowane prezenty ślubne dla rodziców. Mogą to być medale lub statuetki – Oscar dla najlepszej mamy i najlepszego taty na świecie. Jeśli mamy sentymentalnych rodziców – opracujmy album ze zdjęciami, które również możemy użyć do pokazu slajdu puszczonego podczas podziękowań na weselu.

  Jeśli środki finansowe nas nie ograniczają, a nasi rodzice są obieżyświatami, wykupmy im wycieczkę w ciekawe miejsce lub karnet do hotelu SPA. Dla naszych rodziców z pewnością cudowną pamiątką okaże się cyfrowa ramka na zdjęcia albo własnoręcznie przygotowane drzewo genealogiczne. Zestaw do wina dla taty oraz zestaw herbaciany dla mamy posłużą im przez lata. Przejrzyjcie naszą ofertę, a znajdziecie ciekawe pomysły na podziękowania dla Waszych rodziców i świadków.

 • PODZIĘKOWANIE DLA...

  Świadkowie na weselu stanowią wsparcie, organizują całe zaplecze techniczne, są blisko Młodych, których wspierają całą swoją mocą. Dlatego nie zapomnijcie im za to podziękować! Choć to nie jest wcale takie łatwe.

  Podziękowania dla świadków powinny mieć symboliczny wymiar, dlatego w naszej ofercie znalazły się na przykład medale "dla najlepszych świadków", a także "Misie Świadkowie" oraz statuetki. Dzięki takim gadżetom podziękowania dla świadków będą niezwykle urocze i przyjemne.

  Polecamy również Waszej uwadze przyborniki do wina, jak i filiżanki czy zestawy pamiątkowych sztućców, takie prezenty z pewnością przydadzą się w domu Waszych bliskich przyjaciół.

 • PODZIĘKOWANIA DLA GOŚCI

  Prezenty i upominki dla gości weselnych

  Wesela w polskiej tradycji słyną z wystawności, hucznej zabawy i gościnności. Potwierdzi to każdy obcokrajowiec, który miał okazję uczestniczyć w zabawie weselnej do białego rana. Za wyśmienitą zabawę, wzniesione toasty i życzenia pomyślności na nowej drodze życia należą się podziękowania od Pary Młodej. Drobne upominki dla gości weselnych sprawią, że nasi weselnicy poczują się wyjątkowo.

  Upominki dla gości weselnych

  Wybór wśród upominków dla gości weselnych jest duży. Zapraszamy gości na wesele w różnym wieku, często z różnych rejonów Polski (a nawet świata). Niełatwo znaleźć złoty środek, ale wybierzmy taki drobiazg, który dla każdego będzie miłą pamiątką ze wspólnego świętowania najważniejszego dnia w naszym życiu.

  Jeśli nasi goście to przede wszystkim rodzina, a nasze ciocie i wujkowie to tradycjonalistki, doskonałym upominkiem będzie gipsowa figurka – aniołek, z delikatną cyrkonią lub magnesem.

  Innym, ale również bezpiecznym rozwiązaniem będzie mały słoiczek miodu. Niezwykle uniwersalny, a jednak dość oryginalny prezencik dla gości weselnych sprawi im wiele radości. Przyozdóbmy go wstążeczką, a nie będzie wymagał żadnego pudełeczka, w którym wręczymy go naszym bliskim.

  Prezenty i upominki dla gości weselnych – sklep internetowy źródłem wielu inspiracji

  Dla mniej przywiązanych do tradycji gości możemy pokusić się o coś, czego się nie spodziewają. Stwórzmy takie prezenciki dla gości sami, wykorzystując gotowe materiały. Małe buteleczki z korkiem wypełnijmy domową nalewką. Podobnie jak słoik z miodem – ładnie ozdobiona buteleczka nie wymaga dodatkowego opakowania.

  Udanymi pamiątkami dla gości weselnych będą małe świeczki – w szklanym naczyniu albo typu tea light w kształcie serduszek. Przymocujmy do nich bilecik z ciekawą sentencją, a porwiemy serca wszystkich obdarowanych. Możemy również użyć chińskich ciasteczek z wróżbą – a nuż ktoś wylosuje szczęśliwą w najbliższym losowaniu szóstkę!

  Większość podarunków dobrze jest włożyć w ozdobną torebeczkę lub pudełeczko. Zastosujmy specjalnie zrobione na takie okazje pudełeczka-garnitury, pudełeczka-suknie ślubne lub woreczki na prezenciki ślubne.

  Od wertowania internetu zaczynamy poszukiwania wiedzy i pomysłów o organizacji ślubów i wesel. Blogi, katalogi, fora – trafi na nie większość Młodych Par przygotowujących się do ślubu. Korzystanie z usług sklepu internetowego niesie za sobą wiele korzyści – dostępność wielu produktów w jednym miejscu, niskie ceny oraz źródło różnorodnych pomysłów.

na stronę
Widzisz 1 - 100 z 194 elementów
Widzisz 1 - 100 z 194 elementów