HALLOWEEN I KARNAWAŁ

Halloween i karnawał to czas, w którym mamy ochotę na zabawę w innym klimacie, niż zwykle. Chętnie się przebieramy, najlepiej całkowicie zmieniając tożsamość. Wykorzystujemy do tego wszelkiego rodzaju maski, peruki, stroje, mocny makijaż i różne akcesoria, dzięki którym na jedną noc przeobrażamy się w upiora, wampira czy popularną postać z filmu...

Halloween i karnawał to czas, w którym mamy ochotę na zabawę w innym klimacie, niż zwykle. Chętnie się przebieramy, najlepiej całkowicie zmieniając tożsamość. Wykorzystujemy do tego wszelkiego rodzaju maski, peruki, stroje, mocny makijaż i różne akcesoria, dzięki którym na jedną noc przeobrażamy się w upiora, wampira czy popularną postać z filmu.

W tym czasie przydatne okażą się dodatki, które nie zawsze masz pod ręką. Nakrycie głowy to jeden z elementów bardzo przydatnych do przejścia ciekawej metamorfozy. Gdy założysz czarny kapelusz z woalką albo biały kapelusz w stylu Al Capone, osiągniesz już połowę sukcesu. Wystarczy jeszcze kilka drobnych dodatków i przemiana będzie gotowa.

Równie pomocne są maski, na całą lub pół twarzy. Dodadzą Twojemu wizerunkowi tajemniczości, a nie wymagają od Ciebie żadnego dodatkowego nakładu pracy, jak w przypadku pełnego makijażu. Gdy po imprezie wrócisz zmęczony do domu, wystarczy, że zdejmiesz maskę i znów będziesz sobą.

Dobra impreza tematyczna wymaga również kompleksowego przygotowania. Zadbaj o odpowiednie przekąski, formę ich podania oraz oczywiście przemyślane dekoracje. Czarne balony w roli dekoracji halloweenowych i karnawałowych sprawdzą się idealnie. Specjalne mieszadełka po włożeniu do szklanki z kolorowym napojem będą wyglądały jak dłonie wołające o pomoc – najpierw zaskoczą Twoich gości, a później nieustannie będą bawić.

Dodatki na imprezę halloweenową, karnawałową czy sylwestrową to niezbędne atrybuty każdego szalonego imprezowicza.

ROZETY PAPIEROWE

Więcej

HALLOWEEN I KARNAWAŁ Tu są 55 produkty

Widzisz 1 - 55 z 55 elementów
Widzisz 1 - 55 z 55 elementów