Katalog

Włączone filtry:
Dostępność
Stan:

Informacja

Nowe produkty

KIELISZKI DO SZAMPANA

Ślub i wesele to jedyny taki dzień w życiu. Szampan to wyjątkowy alkohol i na weselu zasługuje na nadzwyczajną oprawę! Szczególnie gdy pije go Para Młoda. Jeśli przygotowania do Twojego ślubu już trwają, z pewnością wiesz, że ważny jest każdy szczegół. To właśnie detale dopełniają całości i stawiają kropkę nad „i” w organizacji tak ważnego wydar...

Ślub i wesele to jedyny taki dzień w życiu. Szampan to wyjątkowy alkohol i na weselu zasługuje na nadzwyczajną oprawę! Szczególnie gdy pije go Para Młoda. Jeśli przygotowania do Twojego ślubu już trwają, z pewnością wiesz, że ważny jest każdy szczegół. To właśnie detale dopełniają całości i stawiają kropkę nad „i” w organizacji tak ważnego wydarzenia.

Zwróć szczególną uwagę na kieliszki, z których będą wznoszone toasty. Pierwszy, najbardziej spektakularny toast kończy się tłuczeniem przez Parę Młodą swoich kieliszków na szczęście. To chwila, w której wszyscy goście wznoszą wspólnie z Wami toast i swoją uwagę skupiają właśnie na Was. Całość będzie uwieczniona przez kamerzystę i fotografa, tym bardziej warto zadbać o wyjątkowe kieliszki do szampana dla Młodej Pary.

Przygotuj także specjalne kieliszki do szampana na dalszą część zabawy weselnej. Wybierz ten sam model, który zostanie potłuczony lub inny, który zwróci Twoją uwagę, gdy będziesz przeglądał naszą ofertę. Duży wybór kieliszków umożliwi Ci wybranie takiego szkła, który spodoba Ci się najbardziej oraz który podkreśli motyw przewodni Waszej uroczystości. Kolorowe wstążeczki to propozycja dla Par, które świętować będą w wybranej kolorystyce. Bardzo eleganckie białe tasiemki i zdobienia uświetnią każdy toast w stylu glamour. Jeśli będziecie hollywoodzkimi gwiazdami, wytworne ubranka na kieliszki do szampana będą wymownie wyróżniać najważniejszą Parę wieczoru.

Kieliszki wykonane są z najlepszej jakości materiałów. Odporne na stukanie o inne kieliszki, wytrzymają całą noc. Jeśli wybierzesz je na wzniesienie pierwszego toastu, przyniosą Ci szczęście, gdy rozbijesz je o posadzkę lub parkiet za Waszymi plecami. Wybierzcie najpiękniejsze kieliszki na szampana i błyszczcie przez całą weselną noc!

Więcej

KIELISZKI DO SZAMPANA Tu są 10 produkty

Widzisz 1 - 10 z 10 elementów
Widzisz 1 - 10 z 10 elementów