KIELISZKI DO WINA I WÓDKI

Wznoszone toasty za Parę Młodą to jeden z nieodłącznych elementów każdego wesela. Pierwszy toast jest tym wyjątkowym. Para Młoda, która przybywa na salę weselną, witana jest w tradycyjny sposób. Po wzniesieniu pierwszego toastu, Para Młoda wyrzuca przez ramię kieliszki – potłuczenie się obu przynosi szczęście. Jest to moment, w którym oczy wszys...

Wznoszone toasty za Parę Młodą to jeden z nieodłącznych elementów każdego wesela. Pierwszy toast jest tym wyjątkowym. Para Młoda, która przybywa na salę weselną, witana jest w tradycyjny sposób. Po wzniesieniu pierwszego toastu, Para Młoda wyrzuca przez ramię kieliszki – potłuczenie się obu przynosi szczęście. Jest to moment, w którym oczy wszystkich gości zwrócone są właśnie w stronę Nowożeńców. Zadbajcie, by w tym momencie każdy detal był idealnie dopracowany. Wzniesienie toastu wyjątkowymi kieliszkami to jeden z głównych sposobów na podkreślenie, że to nie są zwykłe kieliszki – to kieliszki Pary Młodej!

Również podczas całej nocnej zabawy specjalne kieliszki dla Pary Młodej są doskonałym pomysłem. Obiektyw aparatu i uwaga weselników podążają nieustannie za głównymi bohaterami wieczoru. Para Młoda przysiada się lub podchodzi do wszystkich gości po kolei. Jest to chwila, kiedy zamienia się kilka słów z rodziną, z którą jest rzadszy kontakt oraz z najbliższymi osobami, by porozmawiać o emocjach. Taka rozmowa nie może nie skończyć się toastem za zdrowie i długie wspólne życie Zakochanych. Wyjątkowe wzornictwo kieliszków Panny i Pana Młodego nie tylko pięknie wygląda, ale również pomaga w odnalezieniu kieliszków, które krążą po całej sali bankietowej.

W naszej ofercie znajdziesz ozdobne kieliszki do wina i wódki, stworzone specjalnie na tę właśnie okazję. Znajdziesz u nas wiele modeli kieliszków do wódki – ze stopką wysoką i niską oraz bez stopki. Różnorodne wzornictwo sprawia, że z łatwością wybierzesz najładniejsze kieliszki do alkoholu na Twoje wesele. Kokardki, perełki i nadrukowane eleganckie wzory to tylko część propozycji. Niezwykle efektownie prezentują się także ubranka na kieliszki – miniaturowa suknia ślubna oraz góra od fraka wyróżnią Wasze szkło. Jeśli chcesz zaskoczyć swoich gości, przygotuj magiczne kieliszki do wódki. Po wypełnieniu ich alkoholem uwidocznią się napisy, które wywołają uśmiech i wprawią wszystkich weselników w jeszcze lepszy nastrój.

Więcej

KIELISZKI DO WINA I WÓDKI Tu są 14 produkty

Widzisz 1 - 14 z 14 elementów
Widzisz 1 - 14 z 14 elementów