FONTANNY, ŚWIECZKI NA TORT, ZESTAWY

Coraz częściej planując ślub i wesele, szukamy zaskakujących rozwiązań. Niepowtarzalne kwiaty, bogate dekoracje świetlne – jak jeszcze uświetnić oprawę naszego najważniejszego w życiu wieczoru?

Fontanna czekoladowa zrobi prawdziwą furorę wśród naszych gości

Z pewnością widzieliśmy takie na filmach. Duża sala bankietowa, kobiety w pięknych wieczo...

Coraz częściej planując ślub i wesele, szukamy zaskakujących rozwiązań. Niepowtarzalne kwiaty, bogate dekoracje świetlne – jak jeszcze uświetnić oprawę naszego najważniejszego w życiu wieczoru?

Fontanna czekoladowa zrobi prawdziwą furorę wśród naszych gości

Z pewnością widzieliśmy takie na filmach. Duża sala bankietowa, kobiety w pięknych wieczorowych sukniach, panowie w eleganckich frakach. Na stołach wykwintne potrawy, w kieliszkach drogi alkohol, który podają przemykający kelnerzy. Jeden z wielu czerwonych dywanów prowadzi do candy baru, a na nim wyśmienite ciasta i torty, słodkości, których smaku nie potrafimy sobie nawet wyobrazić. A w centrum tych wszystkich doskonałości ona – okazała, intrygująca, zachęcająca do sprawdzenia, czym właściwie jest.

Fontanna czekoladowa to efektowna i bardzo praktyczna dekoracja słodkiego stołu na bankietach, Sylwestrach czy weselach. Czekoladę mleczną, białą czy deserową kochamy niemal wszyscy, a możliwość połączenia jej z ulubionymi owocami (truskawkami, bananami, ananasem, kiwi czy melonem) lub innymi słodkościami (biszkoptami, rurkami czy bezami) zapewni podniebieniu prawdziwą ucztę.

Fontanna alkoholowa zamiast barmana?

Jest to jedna z możliwości. Możemy również zapewnić obsługę barmańską, a fontannę wypełnić najpopularniejszym drinkiem – wtedy nie będą tworzyły się kolejki, a alkohol w kaskadzie będzie zawsze świeży. Nie jest istotne, jaki alkohol nalejemy do naszej fontanny, równie dobrze możemy zrobić fontannę bezalkoholową z sokiem pomarańczowym. Jedyne o czym warto pamiętać, to płynna konsystencja – gęste likiery czy soki z miąższem mogą utrudnić przepływ naszego napoju.

Tortowa fontanna to strzał w dziesiątkę!

Idealny tort weselny to arcydzieło sztuki w prawdziwym tego słowa znaczeniu. Jest nie tylko pyszny, ale i piękny. Coraz częściej cenimy sobie również jego niepowtarzalność. Oszałamiające wrażenie wywrą na nas i na naszych gościach fontanny tortowe. Race w półmroku zrobią spektakularne show, a nasz tort będzie zapamiętany na długo.

Fontanna alkoholowe, czekoladowa i tortowa – kup lub wypożycz

Jeśli organizujemy jedną imprezę, skorzystajmy z wypożyczalni fontann czekoladowych i alkoholowych. Do usługi wypożyczenia wliczone są instrukcja obsługi i transport w obie strony, a w przypadku kaskady czekoladowej również patyczki, serwetki, papierowe talerzyki oraz belgijska czekolada.

Lubisz niebanalne rozwiązania? Szukasz eleganckich i luksusowych, a jednocześnie nie przesadzonych dekoracji? Kaskady z alkoholem i czekoladą uświetnią wesele najbardziej wymagającej Pary Młodej.

Fontanna alkoholowa, czekoladowa i tortowa na Twoim weselu

Więcej

FONTANNY, ŚWIECZKI NA TORT, ZESTAWY Tu są 14 produkty

Widzisz 1 - 14 z 14 elementów
Widzisz 1 - 14 z 14 elementów