OZDOBY NA ALKOHOL

Ozdoby na butelki weselne - dekoracja wina

Dekoracje ślubne na butelki są częścią wystroju sali weselnej. Kompleksowe podejście do wszystkich elementów dekoracji to klucz do sukcesu.

Dekoracja wina na wesele

Etykiety z imionami i datą ślubu, czasami z sentencją, zabawnym wierszykiem, a rzadziej z menu weselnym (o to warto się pokusić tylko wtedy...

Ozdoby na butelki weselne - dekoracja wina

Dekoracje ślubne na butelki są częścią wystroju sali weselnej. Kompleksowe podejście do wszystkich elementów dekoracji to klucz do sukcesu.

Dekoracja wina na wesele

Etykiety z imionami i datą ślubu, czasami z sentencją, zabawnym wierszykiem, a rzadziej z menu weselnym (o to warto się pokusić tylko wtedy, gdy mamy stuprocentową pewność, że go nie zmienimy) i naszymi zdjęciami zapewni naszym dekoracjom indywidualny charakter. Etykietą możemy zastąpić oryginalną naklejkę całkowicie lub zostawić jej fragment z informacją o rodzaju czy producencie wina. Na butelkach z mocniejszym alkoholem częściej stosujemy prostsze etykiety – z napisem „Wódka weselna”, naszymi imionami, datą ślubu. Dodatkowo przy etykietach można użyć akcyz – „ 100 lat Młodej Parze”, „Wiwat Młoda Para” albo inny krótki toast.

Ozdoby na butelki weselne – ładnie i praktycznie

Etykiety na butelki to jedna z możliwości - dość czasochłonna, wymaga precyzji i staranności wykonania. Najczęściej Pary Młode zlecają je profesjonalistom, ale naklejenie gotowych etykiet zostaje już w Ich gestii. Chyba że zamówimy wino w pobliskiej winnicy i umówimy się na wykonanie dodatkowej usługi - naklejenie specjalnych etykiet.

Przygotowania do ślubu to ogromne przedsięwzięcie. Oszacujmy swoje siły i czas, jakim dysponujemy. Najprostsze rozwiązania to często najlepsze rozwiązania – i nie jest to pusty slogan!

Śmiało ozdóbmy butelki z alkoholem zawieszkami lub wstążeczkami. Na zawieszkach wydrukujmy podobne treści, jak na etykietach – imiona Nowożeńców, datę ślubu, podziękowania dla gości za przybycie oraz zdjęcie głównych bohaterów. Jeśli na szyjce butelki umieścimy winietkę z numerem stołu, będzie ona dobrze widoczna.

Wstążki na butelkach weselnych zawiążmy w kolorystyce odpowiadającej reszcie dekoracji, możemy użyć takich ze specjalnie wydrukowanymi naszymi imionami, ale doskonale sprawdzą się również gładkie.

Do dyspozycji mamy muszki na butelki weselne, podwiązki na wódkę weselną, ubranka, ozdobne zatyczki do butelek, podstawki pod alkohol czy fontanny alkoholowe oraz pudełka i torebki na alkohol, który dajemy gościom przy wyjściu.

Ozdabianie butelek z alkoholem i innych napojów

Dekoracje powinny znaleźć się nie tylko na butelkach z alkoholem, ale i na napojach niealkoholowych. Zadbajmy również o odpowiednią ekspozycję takich trunków – być może osobny drink bar z kubełkami pełnymi kostek lodu będą najefektowniejsze. Jeśli bierzemy ślub w sezonie letnim, zapewnijmy gościom butelkę wody lub puszkę słodkiego napoju po wyjściu z uroczystości zaślubin.

Więcej

OZDOBY NA ALKOHOL Tu są 70 produkty

Widzisz 1 - 70 z 70 elementów
Widzisz 1 - 70 z 70 elementów