Katalog

Włączone filtry:
Dostępność
Stan:

Informacja

Nowe produkty

ATRAKCJE WESELNE

Coraz większą uwagę przywiązujemy do oprawy ślubu i wesela. Pragniemy, by nasza uroczystość była wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Dbamy o najpiękniejszą salę weselną, najpyszniejsze jedzenie i najlepszy zespół muzyczny. Przywiązujemy uwagę do najdrobniejszych szczegółów, dzięki temu dzień, na który tak długo czekamy, jest naprawdę wyjątkowy.

...

Coraz większą uwagę przywiązujemy do oprawy ślubu i wesela. Pragniemy, by nasza uroczystość była wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Dbamy o najpiękniejszą salę weselną, najpyszniejsze jedzenie i najlepszy zespół muzyczny. Przywiązujemy uwagę do najdrobniejszych szczegółów, dzięki temu dzień, na który tak długo czekamy, jest naprawdę wyjątkowy.

Chcąc urozmaicić gościom weselnym zabawę, szukamy atrakcji, które będą wisienką na torcie. Czasami konieczna jest pomoc specjalistów od eventów, a z organizacją części urozmaiceń doskonale poradzimy sobie sami.

Jedną z takich atrakcji jest z pewnością niezwykle popularne w ostatnim czasie puszczanie lampionów szczęścia. By móc zorganizować takie wydarzenie, potrzebnych będzie kilka zgód, będziemy też musieli spełnić kilka warunków – wszystko to w trosce o nasze i naszych gości (i nie tylko) bezpieczeństwo. Jeśli załatwimy wszystkie formalności (o których napisaliśmy w zakładce poświęconej lampionom), nasze wesele zostanie zapamiętane na długie lata, a zachwytów nie będzie końca.

Jeśli z przyczyn obiektywnych nie uda nam się zorganizować wypuszczania lampionów szczęścia, z powodzeniem możemy zastąpić je innymi atrakcjami. Gościom będzie niezwykle miło, jeśli ich zabawę uświetnimy pięknymi płatkami mydlanymi. Niecodziennie przecież mamy okazję tańczyć przy takiej oprawie, a zdjęcia robione w trakcie takiego pokazu będą niepowtarzalną pamiątką! Gdy Para Młoda będzie wychodzić z kościoła lub Urzędu Stanu Cywilnego, bańki mydlane będą doskonałym uzupełnieniem płatków róż czy ziarenek ryżu sypanych na szczęście. Również w trakcie ślubu w plenerze bańki mydlane podkreślą niezwykle romantyczną chwilę.

Strzelające tuby to kolejny atrybut, który urozmaici ślub i wesele. Płatki róż czy konfetti, które wystrzeli z każdej tuby podczas wyjścia Nowożeńców z uroczystości zaślubin, będzie również atrakcyjnym elementem w trakcie wesela, np. na oczepinach.

Wszystkie atrakcje to również ciekawy pomysł na oprawę sesji zdjęciowej. Zakochana Para idąca przez chmurę baniek mydlanych uwieczniona na wysokiej jakości fotografii będzie cudowną pamiątka na całe życie.

Więcej

ATRAKCJE WESELNE Tu są 64 produkty

Podkategorie

 • BAŃKI MYDLANE

  Bańki mydlane na ślub i wesele

  Para Młoda wychodzi z kościoła, goście sypią grosiki, ziarenka ryżu i płatki róż. Wszyscy cieszą się wraz z Młodymi, każdą chwilę uwieczniają na zdjęciach. Gratulacji i życzeń nie ma końca, a temu wszystkiemu towarzyszą łzy wzruszenia i nieznikające szerokie uśmiechy. Bańki mydlane mogą towarzyszyć kwiecistym płatkom czy sypiącemu się ryżowi albo je zastąpić.

  Bańki mydlane na ślubie – piękna sceneria do zdjęć

  Zdjęcia ślubne to wyjątkowa pamiątka. Przywiązujemy do nich szczególną uwagę. Profesjonalny fotograf towarzyszy nam od przyjazdu pod kościół (a czasami już podczas przygotowań), aż do momentu wyjścia z sali weselnej. Czasami Pary Młode decydują się na dwóch fotografów lub realizację części zdjęć przy użyciu drona.

  Nowożeńcy po ceremonii często udają na sesję ślubną w plenerze. Zarówno podczas uwiecznienia spontanicznych chwil pod kościołem, jak i w trakcie robienia idealnych zdjęć sesyjnych, ważny jest każdy szczegół. Piękna fryzura i idealny makijaż Panny Młodej, perfekcyjnie leżący garnitur Pana Młodego i przede wszystkim nieznikające uśmiechy z Ich twarzy to podstawa udanych pamiątek.

  Warto jednak postarać się o odpowiednią scenerię. Nowożeńców pozujących przed obiektywem spotykamy w parkach, zabytkowych ruinach, na szczytach gór czy rozgrzanych nadbałtyckich plażach. I choć nic nie przebije piękna natury, każdy kadr możemy urozmaicić i sprawić, by stał się wyjątkowy. Pomogą nam w tym bańki mydlane. Rozdmuchiwane przez wiatr, mieniące się wieloma barwami i skąpane w promieniach słonecznych podkreślą romantyczność chwili.

  Bańki mydlane na wesele i ślub – pomysł na efektowną dekorację

  Poświęcając się przygotowaniom do ślubu, planujemy między innymi dekorację sali weselnej. Najdrobniejsze szczegóły dopasowujemy do siebie, zmieniamy i jeszcze raz tworzymy koncepcję i wszystko zaczynamy od nowa.

  Jednym z pomysłów na dodanie lekkości i świeżości dekoracjom weselnym jest zastosowanie baniek mydlanych. Sprawdzą się w plenerze i we wnętrzach. Użyte podczas pierwszego tańca, jako alternatywa dla ciężkiego dymu, odwróci uwagę gości od naszych ewentualnych drobnych potknięć.

  Bańki mydlane na weselu to również świetny sposób na zagospodarowanie czasu bawiących się na nim dzieci. W naszej ofercie dostępne są bańki mydlane w małych buteleczkach oraz w formie pistoletu do baniek mydlanych. Każdy znajdzie tu coś dla siebie!

 • LAMPIONY

  Podniebne lampiony szczęścia uświetnią każde wesele

  Ślub i wesele to wyjątkowe chwile w życiu każdej Młodej Pary, dlatego przygotowując się do nich, dużo czasu poświęcamy na dopracowanie każdego szczegółu. Chcemy, aby nasz dzień był wyjątkowy również dla gości, by po latach wspominali go z sentymentem. Dlatego szukamy pomysłów na dodatkowe atrakcje.

  Formalności związane z puszczaniem latających lampionów

  Jeśli zdecydujemy się urozmaicić nasze wesele pokazem chińskich lampionów, pamiętajmy o dopełnieniu kilku niezbędnych formalności. Najpierw ubiegamy się o pozwolenie od Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej oraz właściciela lokalu, w którym organizujemy przyjęcie weselne. Następnie kontaktujemy się z najbliższym portem lotniczym oraz lokalnymi władzami, policją i strażą pożarną. Lampionów nie wolno puszczać w pobliżu lotnisk, w centrum miasta, w pobliżu wysokiej zabudowy, linii energetycznych oraz przy porywistym wietrze. Nie zrażajmy się tymi wszystkimi procedurami – nie będziemy pierwszymi osobami, które organizują taką imprezę, po drugie efekt naprawdę nam to wynagrodzi.

  Tradycyjne chińskie lampiony we współczesnym świecie

  Jak sama nazwa wskazuje, tradycja puszczania świecących lampionów wywodzi się z Chin i sięga jeszcze starożytności. Obecnie z powodzeniem przyjęła się na całym świecie. Taką formę rozrywki wykorzystujemy podczas bankietów firmowych, imprez urodzinowych czy rocznicowych, choć największym powodzeniem cieszy się właśnie na weselach.

  Lampiony wypuśćmy ku niebu wkrótce po zmroku. Ze względów bezpieczeństwa nie zwlekajmy z tym, aż nasi goście rozkręcą iście szampańską zabawę. Sztuka lampionu na parę (plus kilka zapasowych) to odpowiednia ilość – jedna osoba trzyma, a druga podpala lampion. Pamiętajmy również o potrzebnych do tego zapalniczkach.

  Urokliwe podniebne lampiony szczęścia

  Lampiony w naszym sklepie wykonane są z niepalnego papieru, posiadają certyfikat CE, masz więc pewność, że dokładasz wszelkich starań, by było nie tylko wyjątkowo pięknie, ale i bezpiecznie. Z łatwością znajdziemy idealne lampiony na nasze przyjęcie – w kształcie serc i kuli, białe, czerwone i różnokolorowe, mniejsze i większe. Wybierzmy te najbardziej odpowiadające stylowi naszego wesela i cieszmy się cudownym klimatem, jaki stworzą na naszym weselu unoszące się światełka.

  Mimo rosnącej popularności, pokaz latających lampionów zaskoczy każdego naszego gościa, nawet jeśli brał już wcześniej udział w takiej atrakcji. Nastrój, jaki towarzyszy tej chwili jest niepowtarzalny, pełny wzruszeń i romantycznych uniesień.

  Podniebne lampiony szczęścia

 • TUBY STRZELAJĄCE
Widzisz 1 - 64 z 64 elementów
Widzisz 1 - 64 z 64 elementów