Informacja

Nowe produkty

WESOŁY WIECZÓR Tu są 421 produkty

Podkategorie

 • WIECZÓR PANIEŃSKI

  Ślub to najważniejszy dzień w życiu Pary Młodej. Porównać do niego można jedynie narodziny dziecka. Na oczepinach najgłośniej przypomina się wszystkim, że Panna Młoda i Pan Młody zmienili stan. Nie przypadkowo oczepiny rozpoczynają się o północy – jest to przecież magiczna godzina, o której dokonują się zmiany. Ale zanim dojdzie do oczepin i zaślubin w ogóle, Panna Młoda żegna się z panieństwem, celebrując ostatnie dni wolności.

  Sposoby na spędzanie wieczoru panieńskiego ewoluują. Obecnie nie ma jednego utartego wzorca, według którego przyjaciółki Panny Młodej na czele ze świadkową organizują zabawę.

  Czasami dziewczyny jadą nad morze, dzień spędzają na zabiegach SPA, a wieczór w swoim towarzystwie przy lampce wina. Jeśli po relaksie w ciągu dnia mają ochotę zaszaleć, idą do klubu i bawią się do białego rana lub spędzają całą noc przy ognisku na plaży.

  Jeśli goście Panny Młodej nie decydują się na wyjazd, a mieszkają w mieście, w sposobach spędzania wieczoru panieńskiego mogą przebierać. Od wieczoru w teatrze, nocny maraton filmowy, przez odwiedziny w pokoju zagadek, paintball, po wizytę w dobrej restauracji czy wyjście do klubu.

  Gdy zaczyna się sezon ślubny, a my przechadzamy się głównymi ulicami naszych miast lub zwyczajnie pijemy złocisty napój w ogródku, zaczynają do nas docierać kobiece śmiechy. W jednej chwili nabieramy pewności, że mamy do czynienia z rozpoczynającym się lub trwającym już wieczorem panieńskim. Wśród dziewczyn łatwo rozróżnić przyszłą Pannę Młodą – strojem różni się od innych, a wszystkie wyróżniają się z tłumu.

  To dzięki ubiorowi i gadżetom, w które się zaopatrzyły. Diabelskie różki u gości i biała aureolka u Panny Młodej – tak najczęściej widzimy uczestniczki wieczoru panieńskiego, wysiadające z limuzyny lub chodzące w szampańskim nastroju od klubu do klubu.

  Dodatkowym elementem ubioru, który wyróżnia Pannę Młodą i Jej towarzyszki są szarfy. Szarfy na wieczór panieński z daleka rzucają się w oczy, dzięki czemu w wieczornym szaleństwie nie zgubią się z oczu. Dziewczyny błyszcząc oznajmiają, że ich najdroższa przyjaciółka zmieniając stan, zostawia za sobą pewną epokę.

  Jeśli jesteś świadkową i planujesz niezapomniany wieczór, chcesz sprawić przyszłej Pannie Młodej niespodziankę, zadbaj, by wszystkie towarzyszki zabawy były dobrze przygotowane. Szarfa na wieczór panieński będzie idealnym uzupełnieniem wystrzałowej sukienki, perfekcyjnego makijażu, niebanalnej fryzury – wszystkie będziecie wyglądały jak milion dolarów

 • WIECZÓR KAWALERSKI

  Ślub i wesele to wiele wyzwań dla Młodej Pary. Przygotowania do uroczystości zaślubin i zabawy weselnej to ich główne zadania. W całej tej przedślubnej gorączce jest tylko jeden element, za którego przygotowanie nie jest odpowiedzialna Para Młoda – wieczór panieński i wieczór kawalerski. Za ich organizację odpowiadają świadkowie, samodzielnie lub we współpracy z pozostałymi uczestnikami wieczoru, ale zawsze w tajemnicy przed głównymi bohaterami zabawy.

  Dla wielu mężczyzn wieczór kawalerski to ważne preludium do zbliżającego się wielkimi krokami ślubu. W końcu wieczór taki przeżywamy tylko raz. Sposobów jego spędzania jest coraz więcej, często jest to okazja do zrobienia czegoś szalonego, czegoś, na co nie zdecydowalibyśmy się bez specjalnej okazji. Skok na bungee króluje w szaleństwach na wieczór panieński czy kawalerski.

  Szalone wypady do klubu, wyjazdy na wycieczki do europejskich stolic by tam sprawdzić jak można się bawić, spokojny wieczór  z kolegami przy piwie – wszystko zależy przede wszystkim od temperamentu przyszłego Pana Młodego, ale charakter (i budżet) zabawy powinniśmy dostosować do wszystkich zainteresowanych.

  Bez względu na to czy będzie to szampańska zabawa do białego rana, noc spędzona w kinie na nocnym maratonie ulubionych horrorów czy spotkanie kumpli w domu świadka zawsze warto podkreślić co świętujemy.

  Imprezowa atmosfera i przede wszystkim doborowe towarzystwo zapewnią niezapomniany wieczór i doskonale nastroją nas na weselne szaleństwo.

 • 18 - OSIEMNASTKA
 • HALLOWEEN I KARNAWAŁ

  Halloween i karnawał to czas, w którym mamy ochotę na zabawę w innym klimacie, niż zwykle. Chętnie się przebieramy, najlepiej całkowicie zmieniając tożsamość. Wykorzystujemy do tego wszelkiego rodzaju maski, peruki, stroje, mocny makijaż i różne akcesoria, dzięki którym na jedną noc przeobrażamy się w upiora, wampira czy popularną postać z filmu.

  W tym czasie przydatne okażą się dodatki, które nie zawsze masz pod ręką. Nakrycie głowy to jeden z elementów bardzo przydatnych do przejścia ciekawej metamorfozy. Gdy założysz czarny kapelusz z woalką albo biały kapelusz w stylu Al Capone, osiągniesz już połowę sukcesu. Wystarczy jeszcze kilka drobnych dodatków i przemiana będzie gotowa.

  Równie pomocne są maski, na całą lub pół twarzy. Dodadzą Twojemu wizerunkowi tajemniczości, a nie wymagają od Ciebie żadnego dodatkowego nakładu pracy, jak w przypadku pełnego makijażu. Gdy po imprezie wrócisz zmęczony do domu, wystarczy, że zdejmiesz maskę i znów będziesz sobą.

  Dobra impreza tematyczna wymaga również kompleksowego przygotowania. Zadbaj o odpowiednie przekąski, formę ich podania oraz oczywiście przemyślane dekoracje. Czarne balony w roli dekoracji halloweenowych i karnawałowych sprawdzą się idealnie. Specjalne mieszadełka po włożeniu do szklanki z kolorowym napojem będą wyglądały jak dłonie wołające o pomoc – najpierw zaskoczą Twoich gości, a później nieustannie będą bawić.

  Dodatki na imprezę halloweenową, karnawałową czy sylwestrową to niezbędne atrybuty każdego szalonego imprezowicza.

  ROZETY PAPIEROWE

 • WIECZÓR SPORTOWY

  STREFA KIBICA

na stronę
Widzisz 1 - 100 z 421 elementów
Widzisz 1 - 100 z 421 elementów