Informacja

Nowe produkty

GUSTOWNE DODATKI

Dodatki weselne wcale nie muszą być tendencyjne! U nas znajdziecie liczne oryginalne weselne dodatki, które sprawią, że Wasze wesele będzie nawiązywało do tradycji, przy jednoczesnym podkreśleniu nowoczesnego stylu.

Dodatki ślubne, jakie oferujemy w Ślubnym Zakątku, to przede wszystkim aplikacje, etui na płyty, dzwoneczki na winietki, napisy na ...

Dodatki weselne wcale nie muszą być tendencyjne! U nas znajdziecie liczne oryginalne weselne dodatki, które sprawią, że Wasze wesele będzie nawiązywało do tradycji, przy jednoczesnym podkreśleniu nowoczesnego stylu.

Dodatki ślubne, jakie oferujemy w Ślubnym Zakątku, to przede wszystkim aplikacje, etui na płyty, dzwoneczki na winietki, napisy na patyczkach – idealne do zabawnych, jak i poważnych zdjęć ślubnych oraz numery stolików i plany rozmieszczenia gości.

Polecamy szczególnej uwadze nasze podstawki na świece oraz podstawki na winietki. To naprawdę ślicznie wykonane produkty, które sprawią, że Wasz weselny stół będzie wyjątkowy.

Zachęcamy również do poznania naszych oryginalnych projektów winietek na stół i propozycji prezentów dla gości.

Dodatki weselne wcale nie muszą być nudne!

Więcej

GUSTOWNE DODATKI Tu są 90 produkty

Podkategorie

 • ETUI NA PŁYTY

  Pamiątki ze ślubu są dla nas wyjątkowo cenne, dlatego chcemy, by przetrwały jak najdłużej. Praca fotografów, filmowców, a także operatorów dronów uwieczniamy na płytach, które są ważne dla samej Pary Młodej, jak i ich rodziców i najbliższych. Coraz efektowniejsza oprawa graficzna zasługuje na eleganckie i trwałe opakowanie.

  Opakowania, które przygotowaliśmy specjalnie dla wszystkich ceniących sobie połączenie elegancji i pragmatyzmu, sprawdzą się nie tylko w roli idealnego pudełka chroniącego płyty przed zniszczeniem. Jest to jednocześnie wyjątkowo ozdobne puzderko, które doskonale będzie prezentować się, gdy zechcesz podzielić się wspomnieniami ze swoimi bliskimi.

  Etui na płyty CD i DVD stworzone zostały specjalnie z myślą o Nowożeńcach. Takie pamiątki przechowuje się w wyjątkowych miejscach, najczęściej wyznaczamy sobie specjalną półkę na pamiątki rodzinne. Pragniemy, by wszystkie tego typu pamiątki służyły naszym dzieciom i wnukom – jako cyfrowy zapis najpiękniejszych chwil z naszego życia. Dzięki temu odtworzenie drzewa genealogicznego będzie o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze. Sami z chęcią obejrzymy taki zapis z okazji dwudziestej albo trzydziestej rocznicy ślubu.

  Często filmy i płyty ze zdjęciami ze ślubu oraz z sesji zdjęciowej wręczamy rodzicom, rodzicom  chrzestnym czy świadkom. Schowaj płytę ze swoimi zdjęciami właśnie w takie etui na płyty, a nie będziesz potrzebować dodatkowej ozdobnej torebki prezentowej. Dodatkowo ułatwisz Twoim bliskich przechowywanie pamiątki.

  Nie zaprzątaj sobie więcej głowy myślami, w czym przechowywać jedną z najważniejszych rodzinnych pamiątek. Mamy dla Ciebie gotowe rozwiązanie. Etui na płyty stworzyliśmy specjalnie dla osób szczególnie ceniących sobie praktyczne i estetyczne rozwiązania w jednym. Dzięki wygodnemu i stabilnemu otwieraniu, pudełko bez trudu otworzysz, nie rysując przy tym płyt, a szczelne zamknięcie uchroni przed działaniem czynników zewnętrznych. Etui na płyty sprawdza się również podczas podróży czy przeprowadzek, kiedy to nośniki pamięci najbardziej narażone są na uszkodzenia. Przechowuj cenne dla Ciebie płyty CD oraz DVD i ciesz się trwałością przechowywanych zdjęć i filmów.

 • WÓZECZKI, KOSZE NA...

  WÓZECZKI NA OCZEPINY

 • PLAN STOŁÓW, NUMERKI...

  Organizacja ślubu i wesela wymaga pełnego zaangażowania. Dobrze zaplanowane działania obejmują wszystkie obszary związane ze ślubem i weselem. Dlatego przygotowując dekoracje weselnego stołu, należy uwzględnić także oznaczenia, które będą nieocenioną pomocą dla wszystkich gości w znalezieniu przygotowanych dla nich miejsc. Do tego celu użyj winietek i stojaków na takie winietki.

  Winietki z imionami i nazwiskami gości przygotuj tak, by nawiązywały do stylizacji wesela. Najlepiej, gdy będą spójne z zaproszeniami, które wręczyłeś gościom. Winietki możesz położyć bezpośrednio na stole, jeśli masz pewność, że będą dobrze widoczne. Jeśli umieścisz winietki w stojaczkach, będziesz pewny, że wszyscy goście z łatwością odnajdą swoje miejsca. Możesz nabyć gotowe stojaki na winietki lub wykonać je własnoręcznie, dostosowując również te detale do stylistyki całego wesela. Twoje wesele odbędzie się w klimacie rustykalnym? Wykorzystaj ozdobne drewniane spinacze, za pomocą których połączysz patyczki i winietki.

  Coraz popularniejsze stają się tablice informacyjne, na których znajduje się swoisty plan sali weselnej. Numery stołów oraz nazwiska gości wskażą wszystkim gościom kierunek, w którym powinni się udać, pierwszy raz wchodząc na salę i zajmując swoje miejsca. Dla ułatwienia umieść numery stołów na blacie. W tym celu wykorzystaj gotowe ramki lub małe tabliczki, na których samodzielnie napiszesz kredą numer stołu. Być może masz inny pomysł na oznaczenie stołów? W takiej sytuacji tablice kredowe będą idealne!

  Kolorowe tasiemki wykorzystaj do przymocowania winietek, szczególnie jeśli motywem przewodnim Twoje wesela jest konkretny kolor. Nic tak doskonale nie podkreśli charakteru wesela, jak właśnie starannie dobrane i efektownie wykorzystane dodatki.

 • WINIETKI I STOJACZKI...

  Gdy planujemy nasze wesele, staramy się każdy szczegół dopracować do perfekcji. Konsekwentnie tworzymy kolejne elementy dekoracji, dbając o ich estetykę oraz wygodę naszą, naszych gości i obsługi sali.

  Winietki i stojaczki na weselny stół pomocne przy rozsadzaniu gości

  Szczególnie ważna jest dbałość w przygotowywaniu dekoracji stołów. Muszą one pomieścić dużo potraw i napojów, a nadal pozostawiać wiele swobody na rozmowy gości, ich integrację i wznoszenie toastów. Coraz popularniejszym na polskich weselach staje się amerykański zwyczaj dobierania miejsc gościom jeszcze przed weselem (często już przy robieniu listy, kogo na ślub i wesele zaprosimy). W praktyce weselnicy bardzo chwalą sobie ten sposób gospodarowania miejscami. Eliminuje on wyścigi po miejsca, rezerwowanie sobie krzeseł płaszczami lub brak miejsca wśród znajomych.

  Rozsadzając gości pamiętajmy o uniwersalnych zasadach. Panna Młoda siedzi z prawej strony Pana Młodego. Następnie siadają rodzice i świadkowie z osobami towarzyszącymi, kobieta na przemian z mężczyzną. Przy dalszych stołach usadzamy kolejnych gości, kierując się ich wiekiem i stopniem pokrewieństwa. Gości dobierajmy tak, by każdy siedział wśród znajomych – jeśli jakiejś grupy przyjaciół nie zmieścimy przy jednym stoliku, podzielmy ich na pół i do ich stolików kogoś dobierzmy. Singli nie dosadzajmy do samych par, a dziadków i cioć do imprezowych dwudziestolatków.

  Gdy już rozpisaliśmy kto przy kim i gdzie siedzi, nanieśliśmy wszystkie poprawki i skorygowaliśmy je spływającymi odpowiedziami na zaproszenia, możemy przystąpić do przygotowania informacji dla gości.

  Lista gości i winietki z ich imionami na stołach

  O tym, jak zorganizowaliśmy przestrzeń, poinformujmy naszych bliskich w jak najprostszy sposób. Efektowne grafiki mogą wprawić w zakłopotanie zaaferowanych wujków, którzy właśnie rozmawiają z niewidzianą od lat kuzynką.

  Bezpieczniejszą formą będzie umieszczenie eleganckiej listy gości przy wejściu do sali. Wszyscy znajdą tam swoje imiona i nazwiska oraz numer stolika, przy którym będą siedzieć. Same miejsce oznaczmy winietkami – możemy je położyć, ale lepiej widoczne będą, gdy każdą karteczkę włożymy w stojak. Będzie to nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale również ciekawa dekoracja stołu.

  Wybierz winietki i stojaczki na swoje wesele

  Winietki, które oferujemy w naszym sklepie internetowym są do samodzielnego uzupełnienia imion gości. Jest to wygodniejsza forma, gdyż umożliwia nam dostosowanie się do zmiany planów gości na ostatnią chwilę.

  Stojaczki mają formę ozdobnych figurek i kształtów – serduszka, dzwoneczki czy garnitur Pana Młodego. Jeśli organizujemy wesele w stylu boho, doskonale sprawdzą się kwasoodporne, nierdzewne stalowe druciki, które możemy wbić w owoce lub sery.

  Gdy goście już usiądą na swoich miejscach i wzniosą kolejny toast, zabawa rozkręci się na dobre.

  Winietki i stojaczki na weselny stół

Widzisz 1 - 90 z 90 elementów
Widzisz 1 - 90 z 90 elementów