WIECZÓR PANIEŃSKI

Ślub to najważniejszy dzień w życiu Pary Młodej. Porównać do niego można jedynie narodziny dziecka. Na oczepinach najgłośniej przypomina się wszystkim, że Panna Młoda i Pan Młody zmienili stan. Nie przypadkowo oczepiny rozpoczynają się o północy – jest to przecież magiczna godzina, o której dokonują się zmiany. Ale zanim dojdzie do oczepin i zaś...

Ślub to najważniejszy dzień w życiu Pary Młodej. Porównać do niego można jedynie narodziny dziecka. Na oczepinach najgłośniej przypomina się wszystkim, że Panna Młoda i Pan Młody zmienili stan. Nie przypadkowo oczepiny rozpoczynają się o północy – jest to przecież magiczna godzina, o której dokonują się zmiany. Ale zanim dojdzie do oczepin i zaślubin w ogóle, Panna Młoda żegna się z panieństwem, celebrując ostatnie dni wolności.

Sposoby na spędzanie wieczoru panieńskiego ewoluują. Obecnie nie ma jednego utartego wzorca, według którego przyjaciółki Panny Młodej na czele ze świadkową organizują zabawę.

Czasami dziewczyny jadą nad morze, dzień spędzają na zabiegach SPA, a wieczór w swoim towarzystwie przy lampce wina. Jeśli po relaksie w ciągu dnia mają ochotę zaszaleć, idą do klubu i bawią się do białego rana lub spędzają całą noc przy ognisku na plaży.

Jeśli goście Panny Młodej nie decydują się na wyjazd, a mieszkają w mieście, w sposobach spędzania wieczoru panieńskiego mogą przebierać. Od wieczoru w teatrze, nocny maraton filmowy, przez odwiedziny w pokoju zagadek, paintball, po wizytę w dobrej restauracji czy wyjście do klubu.

Gdy zaczyna się sezon ślubny, a my przechadzamy się głównymi ulicami naszych miast lub zwyczajnie pijemy złocisty napój w ogródku, zaczynają do nas docierać kobiece śmiechy. W jednej chwili nabieramy pewności, że mamy do czynienia z rozpoczynającym się lub trwającym już wieczorem panieńskim. Wśród dziewczyn łatwo rozróżnić przyszłą Pannę Młodą – strojem różni się od innych, a wszystkie wyróżniają się z tłumu.

To dzięki ubiorowi i gadżetom, w które się zaopatrzyły. Diabelskie różki u gości i biała aureolka u Panny Młodej – tak najczęściej widzimy uczestniczki wieczoru panieńskiego, wysiadające z limuzyny lub chodzące w szampańskim nastroju od klubu do klubu.

Dodatkowym elementem ubioru, który wyróżnia Pannę Młodą i Jej towarzyszki są szarfy. Szarfy na wieczór panieński z daleka rzucają się w oczy, dzięki czemu w wieczornym szaleństwie nie zgubią się z oczu. Dziewczyny błyszcząc oznajmiają, że ich najdroższa przyjaciółka zmieniając stan, zostawia za sobą pewną epokę.

Jeśli jesteś świadkową i planujesz niezapomniany wieczór, chcesz sprawić przyszłej Pannie Młodej niespodziankę, zadbaj, by wszystkie towarzyszki zabawy były dobrze przygotowane. Szarfa na wieczór panieński będzie idealnym uzupełnieniem wystrzałowej sukienki, perfekcyjnego makijażu, niebanalnej fryzury – wszystkie będziecie wyglądały jak milion dolarów

Więcej

WIECZÓR PANIEŃSKI Tu są 148 produkty

na stronę
Widzisz 1 - 100 z 148 elementów
Widzisz 1 - 100 z 148 elementów