WIECZÓR KAWALERSKI

Ślub i wesele to wiele wyzwań dla Młodej Pary. Przygotowania do uroczystości zaślubin i zabawy weselnej to ich główne zadania. W całej tej przedślubnej gorączce jest tylko jeden element, za którego przygotowanie nie jest odpowiedzialna Para Młoda – wieczór panieński i wieczór kawalerski. Za ich organizację odpowiadają świadkowie, samodzielnie lu...

Ślub i wesele to wiele wyzwań dla Młodej Pary. Przygotowania do uroczystości zaślubin i zabawy weselnej to ich główne zadania. W całej tej przedślubnej gorączce jest tylko jeden element, za którego przygotowanie nie jest odpowiedzialna Para Młoda – wieczór panieński i wieczór kawalerski. Za ich organizację odpowiadają świadkowie, samodzielnie lub we współpracy z pozostałymi uczestnikami wieczoru, ale zawsze w tajemnicy przed głównymi bohaterami zabawy.

Dla wielu mężczyzn wieczór kawalerski to ważne preludium do zbliżającego się wielkimi krokami ślubu. W końcu wieczór taki przeżywamy tylko raz. Sposobów jego spędzania jest coraz więcej, często jest to okazja do zrobienia czegoś szalonego, czegoś, na co nie zdecydowalibyśmy się bez specjalnej okazji. Skok na bungee króluje w szaleństwach na wieczór panieński czy kawalerski.

Szalone wypady do klubu, wyjazdy na wycieczki do europejskich stolic by tam sprawdzić jak można się bawić, spokojny wieczór  z kolegami przy piwie – wszystko zależy przede wszystkim od temperamentu przyszłego Pana Młodego, ale charakter (i budżet) zabawy powinniśmy dostosować do wszystkich zainteresowanych.

Bez względu na to czy będzie to szampańska zabawa do białego rana, noc spędzona w kinie na nocnym maratonie ulubionych horrorów czy spotkanie kumpli w domu świadka zawsze warto podkreślić co świętujemy.

Imprezowa atmosfera i przede wszystkim doborowe towarzystwo zapewnią niezapomniany wieczór i doskonale nastroją nas na weselne szaleństwo.

Więcej

WIECZÓR KAWALERSKI Tu są 81 produkty

Widzisz 1 - 81 z 81 elementów
Widzisz 1 - 81 z 81 elementów