GADŻETY I AKCESORIA IMPREZOWE

Gadżety ślubne oraz gadżety na wieczór panieński i kawalerski to rewelacyjne propozycje dla szalonych zakochanych. Dzięki ślubnym gadżetom Wasze wesele zapamiętają wszyscy goście.

Często są wykorzystywane gadżety do zdjęć ślubnych oraz do fotobudek, jakie pojawiają się na przyjęciu. Niejednokrotnie Młodzi inwestują w aparaciki jednorazowe, który...

Gadżety ślubne oraz gadżety na wieczór panieński i kawalerski to rewelacyjne propozycje dla szalonych zakochanych. Dzięki ślubnym gadżetom Wasze wesele zapamiętają wszyscy goście.

Często są wykorzystywane gadżety do zdjęć ślubnych oraz do fotobudek, jakie pojawiają się na przyjęciu. Niejednokrotnie Młodzi inwestują w aparaciki jednorazowe, którymi goście robią sobie zdjęcia – w takim przypadku gadżety ślubne również są bardzo przydatne i sprawiają mnóstwo frajdy. Są to na przykład napisy na patyczkach, konfetti kolorowe, balony ledowe oraz boa z piór czy czapeczki.

Ciekawe karteczki na patyczku w kształcie serduszek czy karteczki rogi, ryjki, uszy to fajna propozycja do zaaranżowania w inny sposób słodkiego stołu. Wystarczy dodać do tego kilka kolorowych rurek oraz konfetti kolorowe, błyszczące z kryształowym lodem i gotowe!

Więcej

GADŻETY I AKCESORIA IMPREZOWE Tu są 638 produkty

Podkategorie

 • BRODY, RZĘSY, WĄSY
 • PERUKI, OPASKI,...
 • CZAPKI, KAPELUSZE,...
 • TALERZYKI, SZTUĆCE,...

 • SERWETKI, OBRUSY, ŚWIECE
 • DEKORACJE WISZĄCE
 • KONFETTI, GWIZDKI,...

  Tuby strzelające konfetti, gwizdki i czapeczki na wesela

  Ślub to dzień pełen radości, pięknych wzruszeń i pozytywnego szaleństwa. Są to wyjątkowe chwile nie tylko dla Pary Młodej, ale i Jej rodziny i przyjaciół. Wszyscy się weselą, a swój entuzjazm pragną ogłosić całemu światu.

  Strzelające konfetti – wybuch prawdziwej radości

  Użycie tub konfetti to rewelacyjna metoda na pełne wykorzystanie właściwości tych ozdób. Możemy również użyć przygotowanych przez siebie opakowań, z których będziemy rozrzucać konfetti. Będą one estetyczne, ale większe wrażenie zrobi, gdy rozpylimy konfetti dzięki prostemu urządzeniu, jakim jest armatka konfetti.

  Tuby z konfetti działają na zasadzie prostego mechanizmu – sprężone powietrze umieszczone u nasady takiej wyrzutni rozpręża się, gdy dwiema częściami tuby kręcimy w przeciwległych kierunkach. Dzięki temu jest to niezwykle bezpieczne i niezawodne urządzenie, doskonała alternatywa dla fajerwerków.

  Konfetti strzelające na różne okazje

  Chociaż najczęstszymi okazjami do cieszenia się strzelającym konfetti są śluby i wesela, jest to uniwersalny element dekoracji. Huczne urodziny, zabawy Sylwestrowe, pełne rocznice ślubu stanowią wyzwanie dla organizatorów. Dekorujemy wnętrza, stroimy się, wybieramy odpowiednią oprawę muzyczną, przygotowujemy posiłki – po prostu dbamy o każdy szczegół. Tuby z konfetti rewelacyjnie sprawdzą się podczas każdego wydarzenia, któremu towarzyszy dobra zabawa.

  Tuby strzelające konfetti wykorzystujemy na ślubie podczas wyjścia Młodej Pary z Kościoła lub Urzędu Stanu Cywilnego. Dzięki mnogości kolorów i wzorów doskonale uzupełniają, a nawet zastępują sypanie ryżem. Dowodem na to są liczne zdjęcia Nowożeńców – szczęśliwi, uśmiechnięci wychodzą z kościoły wprost pod deszcz mieniącego się konfetti.

  Na weselu pierwsza okazja do strzelenia z tuby konfetti pojawia się wraz z nadjeżdżającą Parą Młodą. Następnie pierwszy taniec, krojenie tortu i cała zabawa stanowią sposobność do wystrzelenia kolorowych drobinek.

  Tuby strzelające konfetti, gwizdki i czapeczki na wesela – idźmy na całość

  Tuby strzelające konfetti czy serpentynami to część dekoracji, jakimi możemy obdarować gości. Holograficzne gwizdki i czapeczki to atrybuty prawdziwego imprezowicza. Bez względu na wiek, każdy chętnie skorzysta z okazji i wejdzie w skórę małego dziecka, by móc całym sobą obwieścić radosne wydarzenia w życiu ich bliskich.

na stronę
Widzisz 1 - 100 z 638 elementów
Widzisz 1 - 100 z 638 elementów