Katalog

Włączone filtry:
Dostępność
Stan:

Informacja

Nowe produkty

SATYNY, TIULE, ORGANZY

Dekoracje kościoła i sali weselnej to jeden z kluczowych etapów, jeśli chodzi o przygotowania do ślubu. Gdy Para Młoda zdecydowała już, co będzie motywem przewodnim ich wesela, zaczynają dobierać akcesoria ślubne. Wszystko w trosce o piękny wystrój, który podkreśli uroczysty charakter tego dnia. Zadanie to nie jest proste, ale z nami będzie bard...

Dekoracje kościoła i sali weselnej to jeden z kluczowych etapów, jeśli chodzi o przygotowania do ślubu. Gdy Para Młoda zdecydowała już, co będzie motywem przewodnim ich wesela, zaczynają dobierać akcesoria ślubne. Wszystko w trosce o piękny wystrój, który podkreśli uroczysty charakter tego dnia. Zadanie to nie jest proste, ale z nami będzie bardzo przyjemne!

W tej kategorii znajdziesz wszystkie potrzebne materiały, dzięki którym przyozdobisz stoły i krzesła na sali weselnej, scenę, z której zespół z wodzirejem będą zabawiać Twoich gości czy wejście do budynku, w którym będzie odbywać się zabawa.

Przy użyciu dekoracyjnych materiałów ozdobisz również ławki w kościele oraz krzesła, na których usiądziecie. Planując dekoracje weselne nie zapomnijcie o samochodzie, którym pojedziecie do ślubu. Warto pamiętać, by wszystkie dekoracje utrzymane były w jednym stylu, dlatego warto użyć tych samych materiałów – w kościele czy urzędzie, sali weselnej czy aucie.

Przygotowaliśmy szeroką ofertę ozdób materiałowych, z których wybierzesz te idealne dla Ciebie. Organzy doskonale nadają się do ozdobienia stołów, a także do samodzielnego tworzenia dekoracji. Organtyna to niezwykle plastyczny materiał, dzięki któremu wyczarujesz dokładnie takie ozdoby, na jakich Ci zależy. Organtyną ozdobisz również bukiety i pojedyncze kwiatki, np. te, którymi udekorujesz ślubny samochód. Z organzy stworzysz też ciekawe szarfy na krzesła,

Tiul to materiał wprost stworzony do dekoracji na ślub i wesele. Również plastyczny, elegancki, klasyczny – sprawdzi się zarówno na eleganckich weselach w stylu glamour, jak i tych mniej wystawnych. Również nimi przyozdobisz krzesła, na których zasiądziesz podczas ceremonii zaślubin. Jest cienki i przezroczysty, podobnie jak organza, ale jest sztywniejsza. Tiul świetnie sprawdza się podczas dekorowania sufitów i ścian, a także samochodów ślubnych.

Satyna to kolejny materiał bardzo chętnie wybieramy przez Młode Pary i organizatorów wesel, a także innych eleganckich eventów. Jest to materiał lejący się, z jednej strony błyszczący, o perłowym połysku, z drugiej zaś lekko matowy. Satyną udekorujesz kościół, salę weselną i kościół. Jest nieprzezroczysta, więc przykryjesz nią każdą powierzchnię. Wykorzystaj satynę, jeśli chcesz przykryć element sali bankietowej, który Ci się nie podoba (np. kolor ściany). Dekorując satyną poszczególne miejsca, dodasz im szlachetności. Jest to szykowny, a jednocześnie subtelny materiał – idealny dla Pary Młodej, która ceni sobie elegancję.

Wybierz najlepszy dla Ciebie materiał i stwórz wytworne dekoracje na ślub i wesele.

Więcej

SATYNY, TIULE, ORGANZY Tu są 67 produkty

Widzisz 1 - 67 z 67 elementów
Widzisz 1 - 67 z 67 elementów