Katalog

Włączone filtry:
Dostępność
Stan:

Informacja

Nowe produkty

POKROWCE I SZARFY NA KRZESŁA

Przygotowując dekoracje ślubne należy pamiętać o spójności stylu. Najłatwiej ją utrzymać stosując te same materiały do ozdabiania różnych elementów. Wszystkie kwiaty, te na stół czy samochód ślubny, dopasuj do wiązanki Panny Młodej. Krzesła w kościele udekoruj tak samo, jak będą udekorowane na sali weselnej. Są to szczegóły, na które warto zwróc...

Przygotowując dekoracje ślubne należy pamiętać o spójności stylu. Najłatwiej ją utrzymać stosując te same materiały do ozdabiania różnych elementów. Wszystkie kwiaty, te na stół czy samochód ślubny, dopasuj do wiązanki Panny Młodej. Krzesła w kościele udekoruj tak samo, jak będą udekorowane na sali weselnej. Są to szczegóły, na które warto zwrócić uwagę – dzięki nim wszystko będzie dopięte na ostatni guzik.

Na krzesła załóż pokrowce i uzyskaj elegancki efekt, który ani na chwilę nie pozwoli zapomnieć gościom, jak bardzo uroczysty jest to dzień. Pokrowce na krzesłach wyglądają wyjątkowo efektownie na zdjęciach z wesela, tym bardziej warto zadbać, by były na każdym siedzeniu.

Oprócz pokrowców szykownego charakteru nadają inne ozdoby. Najczęściej wybierane szarfy na krzesła są jednocześnie eleganckie i romantyczne. Satynowy materiał, z jakich jest wykonany, jest błyszczący i pięknie się układa. Przygotowaliśmy dla Was gotowe szarfy oraz tasiemki satynowe, z których sam wykonasz ozdoby.

Ozdabianie krzeseł potraktuj jako dodatkową szansę na podkreślenie stylistyki, w jakim wyprawiasz wesele. Jeśli motywem przewodnim jest jeden kolor, trudno by było przegapić taką okazję – przewiąż krzesła szarfami właśnie w takim kolorze. Przygotowując dekoracje ślubne na wesele w stylu Hollywoodzkim, pamiętaj, by każdy detal przypominał o splendorze i luksusie, na któychj tak bardzo Ci zależy.

Tasiemki z satyny wykorzystaj do ozdobienia samochodu ślubnego czy wykonania innych dekoracji. Ten niezwykle plastyczny materiał przyda Ci się również po weselu – jak wyjątkowo będzie wyglądał prezent gwiazdkowy, który obwiążesz właśnie taką wstążką i stworzysz z niej uroczę kokardę?

Zamiast szarf możesz wykorzystać gotowe kokardki, które przymocujesz z tyłu krzesła. Takie kokardki możesz również wykonać własnoręcznie, używając satynowe tasiemki.

Dbając o każdy szczegół, pamiętaj, by piękne dekoracje na krzesła starannie przymocować. Pomogą Ci w tym ozdobne zapinki do dekoracji, którymi z łatwością w efektowny sposób przyczepisz każdą dekorację. Takie zapinki z powodzeniem wykorzystasz też mocowania innych dekoracji i materiałów. Wybierz jedną ze spinek z motywem florystycznym, który jest bardzo popularny we wzornictwie dekoracyjnym lub skuś się na klasyczne perły. Za pomocą takich spinek wyczarujesz cudne dekoracje!

Więcej

POKROWCE I SZARFY NA KRZESŁA Tu są 28 produkty

Widzisz 1 - 28 z 28 elementów
Widzisz 1 - 28 z 28 elementów