Katalog

Włączone filtry:
Dostępność
Stan:

Informacja

Nowe produkty

OZDOBA KRZESEŁ I ŁAWEK, PŁATKI RÓŻ

Ozdoby na ławki, pokrowce na krzesła i płatki róż na ślub. Przygotowując się do ślubu dbamy o każdy szczegół. By o niczym nie zapomnieć, dobrze jest prowadzić listę spraw do załatwienia. Nic nam wtedy nie umknie. Zadbajmy o to, by najważniejszy dzień w naszym życiu był uroczystością, o jakiej marzyliśmy całe życie. Odświętny wystrój kościoła (ur...

Ozdoby na ławki, pokrowce na krzesła i płatki róż na ślub. Przygotowując się do ślubu dbamy o każdy szczegół. By o niczym nie zapomnieć, dobrze jest prowadzić listę spraw do załatwienia. Nic nam wtedy nie umknie. Zadbajmy o to, by najważniejszy dzień w naszym życiu był uroczystością, o jakiej marzyliśmy całe życie. Odświętny wystrój kościoła (urzędu) i sali weselnej sprawią, że poczujemy się wyjątkowo, a nasz nastrój udzieli się wszystkim gościom.

Do udekorowania ław kościelnych wykorzystajmy kokardy z organzy w kolorze białym lub koronkowe kokardki z satynową tasiemką. Tych samych dekoracji możemy użyć do przystrojenia ślubnego samochodu.

Krzesła Pary Młodej i świadków również należy przystroić na biało. Użyjmy takich samych pokrowców na krzesła, jak na sali weselnej. Możemy wybrać pasujące do krzeseł kwadratowych, okrągłych lub uniwersalne.

Czy płatki róż na ślubie są nadal modne?

Kiedy Para Młoda wychodzi z kościoła, wszystkim mocniej bije serce. Jest to niezwykle wzruszająca chwila. Dla podkreślenia jej wyjątkowości witamy Nowożeńców, obsypując ich ryżem, drobnymi monetami, konfetti lub płatkami róż. Mają one przynieść pomyślność, zdrowie i bogactwo.

Jeśli zdecydujemy się użyć płatków róż, pamiętajmy o jednym – muszą być naturalne (jak cała kwiatowa oprawa). Wsypmy je do dekoracyjnego koszyczka z rączką – będzie to jednocześnie efektowne i praktyczne dla osób obsypujących Młodą Parę.

Ozdoby na ławki, pokrowce na krzesła i płatki róż na ślub

Planując ślub i wesele, ustalamy w jakim stylu chcemy je utrzymać. Retro, boho czy glamour – wybierający z tych i innych styli Narzeczeni powinni go dopasować do swojej osobowości. Dlatego, wbrew pozorom, to jeden z najłatwiejszych etapów planowania ślubu i wesela. Podczas kolejnych przygotowań należy konsekwentnie trzymać się wcześniej podjętej decyzji, co nie znaczy, że nie możemy umiejętnie, świadomie przełamać styl.

Ze wszystkich dekoracji – ślubnego auta, kościoła czy sali weselnej – powinniśmy stworzyć spójną całość. Dlatego warto, byśmy kupując lub wypożyczając poszczególne ozdoby pamiętali o pozostałych, a najlepiej kupili wszystkie w tym samym czasie.

Krzesła okryte białym materiałem, lecące w naszą stronę płatki róż i bijące dzwony – to wyobrażenie chyba każdej małej dziewczynki o czekającym je w przyszłości ślubu.

Ozdoby na ławki, pokrowce na krzesła i płatki róż na ślub

Więcej

OZDOBA KRZESEŁ I ŁAWEK, PŁATKI RÓŻ Tu są 103 produkty

na stronę
Widzisz 1 - 100 z 103 elementów
Widzisz 1 - 100 z 103 elementów