LAMPIONY

Podniebne lampiony szczęścia uświetnią każde wesele

Ślub i wesele to wyjątkowe chwile w życiu każdej Młodej Pary, dlatego przygotowując się do nich, dużo czasu poświęcamy na dopracowanie każdego szczegółu. Chcemy, aby nasz dzień był wyjątkowy również dla gości, by po latach wspominali go z sentymentem. Dlatego szukamy pomysłów na dodatkowe atrak...

Podniebne lampiony szczęścia uświetnią każde wesele

Ślub i wesele to wyjątkowe chwile w życiu każdej Młodej Pary, dlatego przygotowując się do nich, dużo czasu poświęcamy na dopracowanie każdego szczegółu. Chcemy, aby nasz dzień był wyjątkowy również dla gości, by po latach wspominali go z sentymentem. Dlatego szukamy pomysłów na dodatkowe atrakcje.

Formalności związane z puszczaniem latających lampionów

Jeśli zdecydujemy się urozmaicić nasze wesele pokazem chińskich lampionów, pamiętajmy o dopełnieniu kilku niezbędnych formalności. Najpierw ubiegamy się o pozwolenie od Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej oraz właściciela lokalu, w którym organizujemy przyjęcie weselne. Następnie kontaktujemy się z najbliższym portem lotniczym oraz lokalnymi władzami, policją i strażą pożarną. Lampionów nie wolno puszczać w pobliżu lotnisk, w centrum miasta, w pobliżu wysokiej zabudowy, linii energetycznych oraz przy porywistym wietrze. Nie zrażajmy się tymi wszystkimi procedurami – nie będziemy pierwszymi osobami, które organizują taką imprezę, po drugie efekt naprawdę nam to wynagrodzi.

Tradycyjne chińskie lampiony we współczesnym świecie

Jak sama nazwa wskazuje, tradycja puszczania świecących lampionów wywodzi się z Chin i sięga jeszcze starożytności. Obecnie z powodzeniem przyjęła się na całym świecie. Taką formę rozrywki wykorzystujemy podczas bankietów firmowych, imprez urodzinowych czy rocznicowych, choć największym powodzeniem cieszy się właśnie na weselach.

Lampiony wypuśćmy ku niebu wkrótce po zmroku. Ze względów bezpieczeństwa nie zwlekajmy z tym, aż nasi goście rozkręcą iście szampańską zabawę. Sztuka lampionu na parę (plus kilka zapasowych) to odpowiednia ilość – jedna osoba trzyma, a druga podpala lampion. Pamiętajmy również o potrzebnych do tego zapalniczkach.

Urokliwe podniebne lampiony szczęścia

Lampiony w naszym sklepie wykonane są z niepalnego papieru, posiadają certyfikat CE, masz więc pewność, że dokładasz wszelkich starań, by było nie tylko wyjątkowo pięknie, ale i bezpiecznie. Z łatwością znajdziemy idealne lampiony na nasze przyjęcie – w kształcie serc i kuli, białe, czerwone i różnokolorowe, mniejsze i większe. Wybierzmy te najbardziej odpowiadające stylowi naszego wesela i cieszmy się cudownym klimatem, jaki stworzą na naszym weselu unoszące się światełka.

Mimo rosnącej popularności, pokaz latających lampionów zaskoczy każdego naszego gościa, nawet jeśli brał już wcześniej udział w takiej atrakcji. Nastrój, jaki towarzyszy tej chwili jest niepowtarzalny, pełny wzruszeń i romantycznych uniesień.

Podniebne lampiony szczęścia

Więcej

LAMPIONY Tu są 16 produkty

Widzisz 1 - 16 z 16 elementów
Widzisz 1 - 16 z 16 elementów