Katalog

Włączone filtry:
Dostępność
Stan:

Informacja

Nowe produkty

PODWIĄZKI

Coś pożyczonego, coś niebieskiego, coś starego i coś nowego – każda Panna Młoda podczas ślubu powinna mieć te elementy na sobie. Pożyczamy od starszej siostry lub przyjaciółki biżuterię , kupujemy specjalnie na tę okazję bieliznę. Koronkowe, atłasowe i szyfonowe podwiązki na ślub. Najpopularniejszymi materiałami, z jakich wykonane są podwiązki t...

Coś pożyczonego, coś niebieskiego, coś starego i coś nowego – każda Panna Młoda podczas ślubu powinna mieć te elementy na sobie. Pożyczamy od starszej siostry lub przyjaciółki biżuterię , kupujemy specjalnie na tę okazję bieliznę. Koronkowe, atłasowe i szyfonowe podwiązki na ślub. Najpopularniejszymi materiałami, z jakich wykonane są podwiązki to atłas i koronka. Dlaczego? Tkaniny te są delikatne dla naszej skóry, nie podrażniają jej przez wiele godzin tańczenia, nawet jeśli rezygnujemy z założenia rajstop czy pończoch w największe sierpniowe upały. Atłas i koronka są również bardzo wygodne oraz niezwykle eleganckie. Jest to ważne szczególnie, gdy podczas oczepiny stracimy nie tylko pantofelki, ale również i podwiązkę.

Niebieskie, białe czy kremowe podwiązki dla Panny Młodej?

Nie ma jednej właściwej odpowiedzi. Wszystko zależy od naszych upodobań oraz przywiązywania uwagi do tradycji. Jeśli jesteśmy z nią silnie związani załóżmy podwiązkę w kolorze niebieskim lub przynajmniej z niebieską kokardką. Jeśli wolimy biel lub odcienie beżu, ale nie chcemy całkowicie rezygnować ze zwyczajowego błękitu, wybierzmy tę część bielizny w kolorze białym z symboliczną niebieską perełką czy drobną różyczką.

Podwiązkę dobierzmy do naszej sukni ślubnej. Pod rozkloszowaną możemy założyć każdą podwiązkę, ale pod dopasowaną do ciała kreację załóżmy taką, która nie będzie się odznaczać.

Jaką podwiązkę wybierzesz dla siebie?

Ze ślubem i weselem związanych jest wiele tradycji. Dbałość o pożyczone, nowe, stare i niebieskie talizmany to wiktoriańska tradycja, która przyjęła się w całej Europie i Ameryce Północnej. Stara rzecz symbolizuje szacunek i przywiązanie Panny Młodej do tradycji i rodziny, nowy przedmiot wyznacza nową drogę życia. Pożyczony element to świadectwo chęci niesienia pomocy przez wspólnotę, do której dołącza kobieta, zaś niebieski kolor gwarantuje wierność jej męża.

Piękna podwiązka to nie tylko okazja na założenie czegoś niebieskiego i podtrzymania tradycji. Ładna bielizna i szpilki dodają kobiecie pewności siebie, a przecież tego tak bardzo potrzebujemy w dniu naszego ślubu. Wybierz dla siebie najpiękniejszą podwiązkę, załóż ją na lewą nogę i śmiało wyruszaj w najwspanialszą drogę swojego życia.

Podwiązki dla Panny Młodej

Więcej

PODWIĄZKI Tu są 18 produkty

Widzisz 1 - 18 z 18 elementów
Widzisz 1 - 18 z 18 elementów