Katalog

Włączone filtry:
Dostępność
Stan:

Informacja

Nowe produkty

PARASOLE, WACHLARZE, KAPELUSZE

Piękne i wyjątkowe zdjęcia to marzenie każdej Młodej Pary. Panna Młoda dokłada wszelkich starań, by wyglądać równie zjawiskowo podczas ślubnej sesji zdjęciowej, jak w dniu ślubu. Pan Młody nie pozostaje w tyle. Łatwiejsze zadanie mają te Pary, które decydują się na wykonanie sesji zdjęciowej tuż po uroczystości zaślubin. Jednak takie praktyki są...

Piękne i wyjątkowe zdjęcia to marzenie każdej Młodej Pary. Panna Młoda dokłada wszelkich starań, by wyglądać równie zjawiskowo podczas ślubnej sesji zdjęciowej, jak w dniu ślubu. Pan Młody nie pozostaje w tyle. Łatwiejsze zadanie mają te Pary, które decydują się na wykonanie sesji zdjęciowej tuż po uroczystości zaślubin. Jednak takie praktyki są rzadkością, ponieważ znacznie wydłużały przyjazd Nowożeńców na salę weselną. Dlatego Pary Młody umawiają się na sesję już po swoim ślubie, czasami nawet kilka miesięcy później, w oczekiwaniu na odpowiednią pogodę.

Bez względu jednak na, to kiedy będziemy pozować do zdjęć, warto zadbać o jak najpiękniejszą oprawę. Prawdziwa Miłość jest najlepszą historią, jaką można opowiedzieć za pomocą obiektywu. Czy nie warto szczęściu dopomóc i wzbogacić aranżację, która będzie tłem dla naszej Miłości?

Oczywiście! Dlatego przygotowaliśmy dla Was obszerną ofertę różnorodnych akcesoriów, które ułatwią przygotowanie się do ślubnej sesji zdjęciowej. W tej kategorii znajdziesz atrybuty ślubne, które z powodzeniem wykorzystasz podczas sesji ślubnej, jak i podczas ślubu oraz wesela.

Przepiękne parasolki ślubne pięknie prezentują się w blasku słońca oraz w strugach deszczu. Nawet z niesprzyjającej pogody można uczynić atut. Jeśli użyjesz eleganckiej parasolki, która stworzona została specjalnie na ten dzień, żaden deszcz nie będzie Ci straszny. Uroczy wzór na parasolce i perfekcyjne wykończenia dodadzą wdzięku i klasy. Wy będziecie chronieni przed deszczem, a zdjęcia oddadzą niezwykle romantyczny nastrój.

Jeśli ślub bierzecie latem, warto przygotować się na każdą pogodę. Pełne słońce i upał mogą bardzo męczyć. Panna Młoda w pełnym makijażu i na szpilkach, Pan Młody w garniturze – obojgu Wam będzie gorąco. Możecie ułatwić sobie zadanie, jeśli Pan Młody będzie trzymał parasolkę, a Panna Młody wachlarz, które przyniosą ulgę obojgu.

Praktyczne zastosowanie tych ślubnych akcesoriów to nie jedyne ich zalety. Dzięki najlepszej jakości materiałów oraz precyzyjnemu wykonaniu parasolki i wachlarze są niezwykle efektownym dodatkiem na ślub, wesele i sesję zdjęciową. Kto wie, być może za jakiś czas wykorzystacie je w pierwszej sesji zdjęciowej ze swoim dzieckiem?

Więcej

PARASOLE, WACHLARZE, KAPELUSZE Tu są 25 produkty

Widzisz 1 - 25 z 25 elementów
Widzisz 1 - 25 z 25 elementów