BANERY, PLAKATY, POMPONY, ROZETY

Dekorację sali weselnej uzupełnią banery i plakaty, które dedykowane specjalnie dla Pary Młodej, przypomną wszystkim gościom, dla kogo w tym dniu się zebrali. W naszej ofercie znajdziesz gotowe plakaty, które doskonale sprawdzą się na ścianach sali bankietowej, jak i pomieszczeniach do niej prowadzących. Szczególnie przydatne okażą się takie wsk...

Dekorację sali weselnej uzupełnią banery i plakaty, które dedykowane specjalnie dla Pary Młodej, przypomną wszystkim gościom, dla kogo w tym dniu się zebrali. W naszej ofercie znajdziesz gotowe plakaty, które doskonale sprawdzą się na ścianach sali bankietowej, jak i pomieszczeniach do niej prowadzących. Szczególnie przydatne okażą się takie wskazówki w miejscach, w których znajduje się kilka sal bankietowych.

Oprócz gotowych plakatów, którymi efektownie ozdobisz ściany, proponujemy również osobne litery w postaci banerów, z których Para Młoda samodzielnie może stworzyć napis. Banery są ozdobne, eleganckie, idealne na wyjątkową okazję. Litery wykonane są atrakcyjną i wyraźną czcionką, widoczną z daleka. Banery bowiem są ciekawą propozycją na ozdoby ślubu i wesela w plenerze. Rozwieszone na sznurkach czy wstążeczkach między gałęziami drzew zrobią wrażenie na wszystkich gościach. Będą również dobrze widoczne na zdjęciach – cudownych pamiątkach z tego ważnego i uroczystego wydarzenia.

Banery i plakaty są idealnymi akcesoriami do zdjęć ślubnych. Urozmaicą każdą scenografię, będą pretekstem do wyjątkowych ujęć i zabawy w trakcie sesji ślubnej. Wykorzystaj różnorodne akcesoria, by pozowanie do zdjęć było przede wszystkim rewelacyjną zabawą, ale i niepowtarzalną pamiątka na lata – dla Was i dla Waszych bliskich. Balony, tabliczki, a także banery i plakaty będą ciekawym tłem dla głównych bohaterów sesji zdjęciowej.

Dla szalonych i lubiących wyzwania Młodych Par przygotowaliśmy również plakaty na wesoło. Plakat oddający charakter Dzikiego Zachodu, gdzie napisy „Wife wanted” i „Husband wanted” oraz ich zdjęcia tworzą unikatową pamiątkę. Dzięki takiemu plakatowi umożliwisz również stworzenie osobliwego listu gończego Twoim gościom weselnym, którzy poddani świetnej zabawie, nie przegapią żadnej okazji do uwiecznienia tych chwil.

Ozdobne monogramy, czyli inicjały Waszych imion mają szerokie zastosowanie – ozdobią nie tylko salę weselną, ale i drzwi do domu Pary Młodej, samochód ślubny czy bramki tworzone przez gości. Kremowy kolor i delikatne wykończenie czynią z tej ozdoby elegancki dodatek dla Par Młodych ceniących sobie subtelne akcenty w aranżacji ślubnej.

Sposobów na wykorzystanie banerów i plakatów ślubnych jest wiele i tak naprawdę od Was zależy, w jaki sposób uświetnią Wasz wystrój weselny.

rozety pudrowy róż

Więcej

BANERY, PLAKATY, POMPONY, ROZETY Tu są 62 produkty

Widzisz 1 - 62 z 62 elementów
Widzisz 1 - 62 z 62 elementów