DEKORACJE PAPIEROWE

Papierowe i bibułowe ozdoby dają wiele możliwości – możemy nimi uzupełnić dekorację stołów weselnych, samochodu ślubnego czy altanki na ślubie w plenerze. W naszej ofercie znajdziesz papierowe banery „Just Marrier”, które ozdobią salę bankietową, maskę samochodu albo będą akcesorium podczas sesji zdjęciowej. Tekturowy baner ozdobiony brokatem to...

Papierowe i bibułowe ozdoby dają wiele możliwości – możemy nimi uzupełnić dekorację stołów weselnych, samochodu ślubnego czy altanki na ślubie w plenerze. W naszej ofercie znajdziesz papierowe banery „Just Marrier”, które ozdobią salę bankietową, maskę samochodu albo będą akcesorium podczas sesji zdjęciowej. Tekturowy baner ozdobiony brokatem to subtelna i elegancka ozdoba, którą z powodzeniem możesz ozdobić ścianę za stołem Pary Młodej.

Dla romantycznych dusz przygotowaliśmy piękne ozdoby, wycięte z papieru w kształcie motyli czy serc z motywem drzewka szczęścia. Dedykowane szczególnie Parom Młodym, które przygotowują wesele w stylu boho. Ozdóbcie nimi ściany, przyczepcie do organz ozdabiających stoły czy sale weselne i nadajcie lekkości miejscu, w którym świętujecie Wasz dzień. Takie ozdoby doskonale sprawdzą się również na chrzcinach czy Pierwszej Komunii.

Stoły przyozdób napisami „Love” lub eleganckimi i wyrazistymi kokardami. Każdy gość siadający do uczty weselnej poczuje się doceniony i doceni Twoje przywiązanie do najmniejszych szczegółów. Obecnie coraz większą uwagę skupia się właśnie na najdrobniejszych nawet elementach, dzięki czemu każde wesele jest inne, każde doskonale się pamięta i każde może stać się inspiracją dla przyszłych Młodych Par.

Na stołach weselników doskonale będą prezentować się papierowe podkładki z nadrukiem lub ażurowe serwetki – dokładnie takie, jakie pamiętamy z czasów dzieciństwa. To jest kolejny przykład tego, jak moda zatacza koło. Jeśli Twoje wesele będzie w stylu folkowym albo boho, koniecznie musisz je mieć!

Girlandy są niezwykle efektowym elementem wystroju, które organizatorzy wesel i różnych eventów bardzo lubią, dzięki prostemu i łatwemu montażowi. Wycięte serduszka, gołąbki czy weselne ornamenty sprawdzą się nie tylko podczas ozdabiania sali weselnej, ale i bramy kościelnej czy pleneru, w którym odbywa się wesele. Delikatne, ażurowe trójkąty lub kształty serduszek i gołębi będą idealną dekorację podczas sesji zdjęciowej. Niezaprzeczalnie kojarzone ze ślubem, będą podkreślać wyjątkowość chwil.

Jeśli tworzenie ozdób od początku do końca jest tym, w czym czujesz się dobrze, co Cię odpręża, a efekt końcowy zachwyca każdego, stwórz samodzielnie papierowe dekoracje. Ułatwi Ci to zestaw, dzięki któremu wytniesz wzory na dopiero co powstających serwetkach. Niech przygotowania do ślubu będą czasem radości, który będziesz wspominać równie miło, jak samą uroczystość i zabawę weselną!

kokardka papierowa pudrowy róż

Więcej

DEKORACJE PAPIEROWE Tu są 26 produkty

Widzisz 1 - 26 z 26 elementów
Widzisz 1 - 26 z 26 elementów