Katalog

Włączone filtry:
Dostępność
Stan:

Informacja

Nowe produkty

BALONY, BAŃKI MYDLANE, TUBY STRZELAJĄCE

Balony, bańki mydlane i strzelające tuby to akcesoria ślubne, które są niezwykle przydatne zaraz po wyjściu Młodej Pary z kościoła, na sali weselnej, jak i podczas sesji zdjęciowej. Bez nich trudno sobie wyobrazić oprawę ślubu i wesele.

W tym miejscu prezentujemy balony w kształcie serc – w kolorze białym i czerwonym. Przygotowaliśmy również bal...

Balony, bańki mydlane i strzelające tuby to akcesoria ślubne, które są niezwykle przydatne zaraz po wyjściu Młodej Pary z kościoła, na sali weselnej, jak i podczas sesji zdjęciowej. Bez nich trudno sobie wyobrazić oprawę ślubu i wesele.

W tym miejscu prezentujemy balony w kształcie serc – w kolorze białym i czerwonym. Przygotowaliśmy również balony, które przedstawiają Pannę Młodą i Pana Młodego. Foliowe balony to najczęstszy wybór Narzeczonych, którzy planują wystrój sali bankietowej. Duży wybór pozwoli Ci wybrać idealne balony, które wpiszą się w wystrój sali bankietowej i w styl całego ślubu i wesela.

Jeśli zastanawiasz się, jak ozdobić ślubny samochód, pomyśl o balonach. Dzięki nim z daleka będzie widać, że w tym samochodzie jedzie Para Młoda. Gdy będziecie wysiadać z auta, a obiektywy będą skierowane w Waszą stronę, poczujecie się jak gwiazdy Hollywood. Każdy element jest ważny, każda wstążeczka i kokardka podkreślają uroczystą chwilę, podobnie jak wybrane przez Was balony.

W naszej ofercie znajdziesz balony gładkie oraz z napisami lub we wzory. Balony to uniwersalne dekoracje, o których pamięta każdy organizator eventów. To klasyczne, a zarazem nowoczesne rozwiązanie, które prezentuje się perfekcyjnie na żywo, na zdjęciach i na filmach.

Bańki mydlane nadają niezwykle romantycznego charakteru każdej uroczystości, podczas której są wypuszczane. Gdy Para Młoda wychodzi po ceremonii ślubnej, gdy tańczą pierwszy taniec czy podczas sesji zdjęciowej, która będzie pamiątką na całe życie – bańki mydlane zawsze dyskretnie podkreślą romantyczne chwile. Wręczenie dzieciom baniek mydlanych to doskonały sposób, by skutecznie zająć je na dłużej oraz by poczuły się ważne. Jeśli nie czujecie się pewnie na parkiecie w pierwszym tańcu, poproście najmłodszych weselników, by puszczali bańki – oni będą się świetnie bawić, a Wy poczujecie się bardziej komfortowo.

Kolorowe balony, bańki mydlane czy foliowe balony w kształcie serc przydadzą się podczas innych okoliczności – imprez urodzinowych, Sylwestra czy Walentynek. Nasze produkty cechują się dobrą jakością, są wytrzymałe i będą piękną dekoracją podczas całego wesela i innej uroczystej okazji. Wybieraj wśród wszystkich kolorów tęczy, przystrój salę i poczuj imprezowy klimat!

Więcej

BALONY, BAŃKI MYDLANE, TUBY STRZELAJĄCE Tu są 76 produkty

Widzisz 1 - 76 z 76 elementów
Widzisz 1 - 76 z 76 elementów