PLAN STOŁÓW, NUMERKI NA STÓŁ

Organizacja ślubu i wesela wymaga pełnego zaangażowania. Dobrze zaplanowane działania obejmują wszystkie obszary związane ze ślubem i weselem. Dlatego przygotowując dekoracje weselnego stołu, należy uwzględnić także oznaczenia, które będą nieocenioną pomocą dla wszystkich gości w znalezieniu przygotowanych dla nich miejsc. Do tego celu użyj wini...

Organizacja ślubu i wesela wymaga pełnego zaangażowania. Dobrze zaplanowane działania obejmują wszystkie obszary związane ze ślubem i weselem. Dlatego przygotowując dekoracje weselnego stołu, należy uwzględnić także oznaczenia, które będą nieocenioną pomocą dla wszystkich gości w znalezieniu przygotowanych dla nich miejsc. Do tego celu użyj winietek i stojaków na takie winietki.

Winietki z imionami i nazwiskami gości przygotuj tak, by nawiązywały do stylizacji wesela. Najlepiej, gdy będą spójne z zaproszeniami, które wręczyłeś gościom. Winietki możesz położyć bezpośrednio na stole, jeśli masz pewność, że będą dobrze widoczne. Jeśli umieścisz winietki w stojaczkach, będziesz pewny, że wszyscy goście z łatwością odnajdą swoje miejsca. Możesz nabyć gotowe stojaki na winietki lub wykonać je własnoręcznie, dostosowując również te detale do stylistyki całego wesela. Twoje wesele odbędzie się w klimacie rustykalnym? Wykorzystaj ozdobne drewniane spinacze, za pomocą których połączysz patyczki i winietki.

Coraz popularniejsze stają się tablice informacyjne, na których znajduje się swoisty plan sali weselnej. Numery stołów oraz nazwiska gości wskażą wszystkim gościom kierunek, w którym powinni się udać, pierwszy raz wchodząc na salę i zajmując swoje miejsca. Dla ułatwienia umieść numery stołów na blacie. W tym celu wykorzystaj gotowe ramki lub małe tabliczki, na których samodzielnie napiszesz kredą numer stołu. Być może masz inny pomysł na oznaczenie stołów? W takiej sytuacji tablice kredowe będą idealne!

Kolorowe tasiemki wykorzystaj do przymocowania winietek, szczególnie jeśli motywem przewodnim Twoje wesela jest konkretny kolor. Nic tak doskonale nie podkreśli charakteru wesela, jak właśnie starannie dobrane i efektownie wykorzystane dodatki.

Więcej

PLAN STOŁÓW, NUMERKI NA STÓŁ Tu są 29 produkty

Widzisz 1 - 29 z 29 elementów
Widzisz 1 - 29 z 29 elementów