WINIETKI I STOJACZKI NA WESELNY STÓŁ

Gdy planujemy nasze wesele, staramy się każdy szczegół dopracować do perfekcji. Konsekwentnie tworzymy kolejne elementy dekoracji, dbając o ich estetykę oraz wygodę naszą, naszych gości i obsługi sali.

Winietki i stojaczki na weselny stół pomocne przy rozsadzaniu gości

Szczególnie ważna jest dbałość w przygotowywaniu dekoracji stołów. Muszą one ...

Gdy planujemy nasze wesele, staramy się każdy szczegół dopracować do perfekcji. Konsekwentnie tworzymy kolejne elementy dekoracji, dbając o ich estetykę oraz wygodę naszą, naszych gości i obsługi sali.

Winietki i stojaczki na weselny stół pomocne przy rozsadzaniu gości

Szczególnie ważna jest dbałość w przygotowywaniu dekoracji stołów. Muszą one pomieścić dużo potraw i napojów, a nadal pozostawiać wiele swobody na rozmowy gości, ich integrację i wznoszenie toastów. Coraz popularniejszym na polskich weselach staje się amerykański zwyczaj dobierania miejsc gościom jeszcze przed weselem (często już przy robieniu listy, kogo na ślub i wesele zaprosimy). W praktyce weselnicy bardzo chwalą sobie ten sposób gospodarowania miejscami. Eliminuje on wyścigi po miejsca, rezerwowanie sobie krzeseł płaszczami lub brak miejsca wśród znajomych.

Rozsadzając gości pamiętajmy o uniwersalnych zasadach. Panna Młoda siedzi z prawej strony Pana Młodego. Następnie siadają rodzice i świadkowie z osobami towarzyszącymi, kobieta na przemian z mężczyzną. Przy dalszych stołach usadzamy kolejnych gości, kierując się ich wiekiem i stopniem pokrewieństwa. Gości dobierajmy tak, by każdy siedział wśród znajomych – jeśli jakiejś grupy przyjaciół nie zmieścimy przy jednym stoliku, podzielmy ich na pół i do ich stolików kogoś dobierzmy. Singli nie dosadzajmy do samych par, a dziadków i cioć do imprezowych dwudziestolatków.

Gdy już rozpisaliśmy kto przy kim i gdzie siedzi, nanieśliśmy wszystkie poprawki i skorygowaliśmy je spływającymi odpowiedziami na zaproszenia, możemy przystąpić do przygotowania informacji dla gości.

Lista gości i winietki z ich imionami na stołach

O tym, jak zorganizowaliśmy przestrzeń, poinformujmy naszych bliskich w jak najprostszy sposób. Efektowne grafiki mogą wprawić w zakłopotanie zaaferowanych wujków, którzy właśnie rozmawiają z niewidzianą od lat kuzynką.

Bezpieczniejszą formą będzie umieszczenie eleganckiej listy gości przy wejściu do sali. Wszyscy znajdą tam swoje imiona i nazwiska oraz numer stolika, przy którym będą siedzieć. Same miejsce oznaczmy winietkami – możemy je położyć, ale lepiej widoczne będą, gdy każdą karteczkę włożymy w stojak. Będzie to nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale również ciekawa dekoracja stołu.

Wybierz winietki i stojaczki na swoje wesele

Winietki, które oferujemy w naszym sklepie internetowym są do samodzielnego uzupełnienia imion gości. Jest to wygodniejsza forma, gdyż umożliwia nam dostosowanie się do zmiany planów gości na ostatnią chwilę.

Stojaczki mają formę ozdobnych figurek i kształtów – serduszka, dzwoneczki czy garnitur Pana Młodego. Jeśli organizujemy wesele w stylu boho, doskonale sprawdzą się kwasoodporne, nierdzewne stalowe druciki, które możemy wbić w owoce lub sery.

Gdy goście już usiądą na swoich miejscach i wzniosą kolejny toast, zabawa rozkręci się na dobre.

Winietki i stojaczki na weselny stół

Więcej

WINIETKI I STOJACZKI NA WESELNY STÓŁ Tu są 35 produkty

Widzisz 1 - 35 z 35 elementów
Widzisz 1 - 35 z 35 elementów