OPAKOWANIA I NAKLEJKI NA CIASTO

Opakowania na ciasto to niezbędniki dla Pary Młodej, dzięki nim możecie w ładny sposób podarować swoim gościom nieco słodkości na drugi dzień po weselu. Obdarowywanie gości weselnych to sygnały dobrobytu i chęci dzielenia się nie tyle ciastem, co swoim szczęściem! Dlatego tak często Młodzi rozdają swoim gościom te drobne podarki, mające znaczeni...

Opakowania na ciasto to niezbędniki dla Pary Młodej, dzięki nim możecie w ładny sposób podarować swoim gościom nieco słodkości na drugi dzień po weselu. Obdarowywanie gości weselnych to sygnały dobrobytu i chęci dzielenia się nie tyle ciastem, co swoim szczęściem! Dlatego tak często Młodzi rozdają swoim gościom te drobne podarki, mające znaczenie dla dobrego smaku po weselu.

Opakowania na ciasto, jakie oferujemy, to różnorodne pudełka, zaprojektowane i stworzone z myślą o eleganckich, jak i tradycyjnych weselach, pełnych kwiatów i jedzenia.

Oprócz opakowań na ciasto warto zapoznać się z ofertą naklejek na ciasto, które w wyraźny i przyjemny sposób, wesprą Wasze podziękowania za miło spędzony wspólnie czas.

Obok tradycyjnych pudełek znajdują się puszki na słodkości – nowoczesne rozwiązanie dla nowożeńców!

Więcej

OPAKOWANIA I NAKLEJKI NA CIASTO Tu są 33 produkty

Widzisz 1 - 33 z 33 elementów
Widzisz 1 - 33 z 33 elementów