Informacja

Nowe produkty

KSIĘGI GOŚCI WESELNYCH

Księga gości na ślub i wesele

Ślub to najważniejszy dzień w naszym życiu. Przygotowując się do niego, dbamy również o to, by zostały po nim piękne pamiątki – dla nas i rodziny. Zatrudniamy kamerzystę, fotografa lub dwóch. Czasami zdjęcia robi nam dron. Wszystkie zdjęcia i filmy poddawane są profesjonalnej obróbce. Najpiękniejsze fotografie trafi...

Księga gości na ślub i wesele

Ślub to najważniejszy dzień w naszym życiu. Przygotowując się do niego, dbamy również o to, by zostały po nim piękne pamiątki – dla nas i rodziny. Zatrudniamy kamerzystę, fotografa lub dwóch. Czasami zdjęcia robi nam dron. Wszystkie zdjęcia i filmy poddawane są profesjonalnej obróbce. Najpiękniejsze fotografie trafiają do ozdobnego albumu.

Księga gości na wesele – warto ją mieć

Zdjęcia, albumy, filmy – jak jeszcze możemy uwiecznić wyjątkowe chwile? Pozwólmy naszym gościom wziąć udział w tworzeniu pamiątki dla nas. Możliwość wpisu w księdze gości zawsze budzi emocje. Nasi najbliżsi mają kolejną sposobność, by podzielić się wrażeniami, pogratulować nam, żywo uczestniczyć w tak ważnym wydarzeniu.

A jak ślubną księgę gości wyeksponować? Najczęściej wykładamy księgę gości na specjalnie do tego przygotowanym stoliczku, w zacisznym zakątku sali. Można ją również puścić swobodnie między gości lub wyeksponować przy wejściu na salę weselną.

Księga ślubna w niecodziennym wydaniu

Klasyczną weselną księgę gości możemy odpowiednio przygotować. Udekorujmy ją własnymi zdjęciami, opowiadającymi naszą historię. Goście zainspirowani naszymi przygodami być może przypomną sobie taką, w której wspólnie uczestniczyliśmy albo nawiążą do własnych. Świetnym uzupełnieniem będą zdjęcia gości weselnych z fotobudki lub polaroidu.

Plakat jako księga gości to kolejny pomysł na odejście od klasycznej księgi wpisów gości weselnych. Zaproponujmy gościom wpisywanie się na listki, które należy przyczepić do gałęzi drzew lub pójdźmy o krok dalej i udostępnijmy specjalny tusz do zostawiania odcisków palców.

Kuferek na złote myśli sprawi, że dostęp do wpisów każdego z gości będziemy mieli tylko my, zaś eleganckie drzewko z życzeniami wypisanymi na zawieszkach będzie oryginalną ozdobą naszego mieszkania.

Księga gości na ślub i wesele – ważne są dodatki

Decydując się na którąkolwiek formę weselnej księgi gości, zadbajmy o najdrobniejsze szczegóły. Elegancki długopis na podstawce, biały marker do pisania po szybie (jeśli zdecydujemy się wykorzystać szklane elementy jako materiał, na którym będą pisać goście), specjalny tusz do odcisków palców, jeśli będzie potrzebny. Pamiętajmy o ramce na plakat, jeśli tę formę wybraliśmy. Dobrze oszacujmy potrzebne ilości i przygotujmy wszystko wcześniej, a nasza ślubna księga będzie cieszyła się wśród gości powodzeniem na przyjęciu oraz podczas odwiedzin po latach.

Więcej

KSIĘGI GOŚCI WESELNYCH Tu są 57 produkty

Podkategorie

 • TRADYCYJNE KSIĘGI GOŚCI

  Księga gości to nieodłączny element każdego ślubu i wesela. Obok filmu i zdjęć jest to kolejna wspaniała pamiątka z weselnej zabawy. Tradycyjne księgi na życzenia gości możemy wyeksponować na specjalnym do tego przeznaczonym stoliku. Pamiętajmy, by zapewnić gościom trochę prywatności –  stolik powinien być widoczny, a jednocześnie stać w ustronnym miejscu. Wtedy wpisujące się osoby będą czuły pełny komfort i napiszą szczere, pełne ciepła słowa, które po latach przeczytamy z wielkim sentymentem. Zadbajmy, by goście mieli się czym wpisywać. Kilka eleganckich długopisów, zawsze dostępnych w miejscu, gdzie znajduje się księga gości znacznie ułatwią zadanie.

  Księgę gości możemy również udostępnić gościom, podając ją między stolikami. Taka metoda na zachęcenie sprawdza się szczególnie wśród młodych weselników. Może być też formą zachęcenia nieśmiałych gości.

  Jeśli chcemy uniknąć kłopotliwej nieśmiałości, możemy ośmielić naszych gości, odpowiednio wcześniej przygotowując naszą księgę gości. Jednym z pomysłów na zaciekawienie i zachęcenie do pozostawienia po sobie wpisu, jest danie przykładu. Wklejcie najciekawsze zdjęcia, które pokazują historię Waszej znajomości, opatrzcie je krótkimi opisami, a bliscy chętnie się dołączą. Jeśli jeszcze umożliwicie robienie zdjęć na wesele w fotobudce albo polaroidem, z pewnością część fotografii trafi właśnie do Waszej księgi gości.

  Wybierz najpiękniejszą księgę gości dla siebie – z ozdobnymi różyczkami, subtelnymi wstążeczkami czy romantycznymi serduszkami. Piękne wykończenia i materiał najwyższej jakości dają efekt niezwykłej elegancji, a księga gości będzie pamiątką, która przetrwa wiele lat.

  Księgi gości opatrzone są unikalnymi zdobieniami, a także przygotowanymi wierszami o Miłości, takich poetów jak Bolesław Leśmian. Niech każdy wers będzie natchnieniem dla wpisujących się gości weselnych.

  Księgi gości dostępne w naszej ofercie są dedykowane są dla Młodych Par oraz Dzieci Pierwszokomunijnych. Każda taka księga gości to unikatowa pamiątka rodzinna – tworzona z myślą o najbliższych. Możesz być pewny, że drugiej takiej samej księgi gości nie ma! 

 • KSIĘGI GOŚCI WESELNYCH...
 • DRZEWKA I OBRAZY
 • DŁUGOPISY DO KSIĘGI GOŚCI
Widzisz 1 - 57 z 57 elementów
Widzisz 1 - 57 z 57 elementów