SZKŁO, PATERY, ETYKIETY NA SŁODKI STÓŁ - CANDY BAR

Dobrze przygotowane wesele to zaplanowany każdy szczegół – menu, oprawa muzyczna, piękna dekoracja sali. Na dekorację candy baru czasami brakuje nam pomysłów. Z pomocą przychodzą nam fora i blogi ślubne, a także internetowe sklepy i wypożyczalnie akcesoriów ślubnych.

Patery na słodkości i nie tylko

Słodki stół zawsze obfituje w różnorodne pyszno...

Dobrze przygotowane wesele to zaplanowany każdy szczegół – menu, oprawa muzyczna, piękna dekoracja sali. Na dekorację candy baru czasami brakuje nam pomysłów. Z pomocą przychodzą nam fora i blogi ślubne, a także internetowe sklepy i wypożyczalnie akcesoriów ślubnych.

Patery na słodkości i nie tylko

Słodki stół zawsze obfituje w różnorodne pyszności – tort, ciasta, ciasteczka, cukierki, owoce, a nawet popcorn. Zanim je wszystkie kupimy, zaplanujmy aranżację słodkiego stołu. Czy chcemy wielobarwny candy bar, czy elegancki kącik ze słodyczami w jednej kolorystyce? Bez względu na jaki styl padnie nasz wybór, możliwości wystroju jest mnóstwo.

Patery sprawdzą się doskonale w przypadku większości słodyczy. Jeśli wybierzemy takie z kloszem, doskonale uchronią nasze wypieki nie tylko przed wyschnięciem, ale także ewentualnym oblaniem ich alkoholem. Takie naczynie może również posłużyć nam jako element dekoracji – jeśli umieścimy w nim bukiecik, doskonale zastąpi wazon lub szklaną kulę.

Szklane słoje, kielichy i puchary

Nie musimy ściśle trzymać się przeznaczenia wszystkich naczyń. Podobnie jak patera może posłużyć nam do kwiatowych dekoracji, tak i słoje czy puchary doskonale sprawdzą się w roli ozdób sali weselnej.

Dobrej jakości i starannie zrobione słodycze również dekorują nam candy bar. Kolorowe cukierki wsypane do dużego, szklane słoja z przykrywką kuszą świeżością i soczystością barw.

Szykując słodki stół dla naszych gości weselnych zadbajmy nie tylko o estetykę, nie tylko o czystość i świeżość owoców i ciast czy cukierków, ale także o wygodę gości. Przygotujmy osobne talerzyki i sztućce, ale także szufelki i łopatki do nakładania wszystkich specjałów. Idealnie będzie, jeśli wygodnie będzie nie tylko dorosłym, ale również dzieciom bawiącym się na naszym weselu. To przecież one są największymi entuzjastami słodyczy.

Praktyczne szkło, patery i etykiety na słodki stół perfekcyjnej gospodyni domu

Przygotowanie candy baru możemy zlecić specjalistom lub podjąć się samodzielnej realizacji swoich planów. Ta druga opcja pomoże nam uniknąć części wydatków, co dla większości Młodych Par nie pozostaje bez znaczenia.

Dla zmniejszenia naszych kosztów do niezbędnego minimum, część lub wszystkie naczynia możemy wypożyczyć. Jeśli jesteśmy w trakcie urządzania mieszkania, niektóre słoje czy patery mogą nam się przydać. Kupując nowe pojemniki czy tace, wybierajmy takie, które chętnie wykorzystamy podczas świątecznej kolacji.

Do pełni szczęścia zostało nam tylko oznaczenie candy baru. I choć nikt go nie pomyli z wiejskim stołem, nie pozbywajmy się kolejnej szansy na oryginalne udekorowanie sali. Wykorzystajmy własnoręcznie zrobione winietki włożone w oprawki na zdjęcia lub wypożyczmy specjalnie do tego celu przygotowane ramki. Wszystko to razem sprawi, że nasz słodki stół będzie wabił gości, a smakołyki nam nim podane cieszyły podniebienia najwybredniejszych smakoszy.

Szkło, patery i etykiety na słodki stół

Więcej

SZKŁO, PATERY, ETYKIETY NA SŁODKI STÓŁ - CANDY BAR Tu są 34 produkty

Widzisz 1 - 34 z 34 elementów
Widzisz 1 - 34 z 34 elementów