BALONY

Balony to dodatki, bez których trudno wyobrazić sobie jakiekolwiek przyjęcie. Dzieci i dorośli uwielbiają balony, dają one poczucie beztroskiej zabawy. Przy ich użyciu w łatwy sposób ozdobisz każde wnętrze, ogród czy altankę.

W zależności od okazji i przeznaczenia różne balony sprawdzają się najlepiej. Dlatego wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiw...

Balony to dodatki, bez których trudno wyobrazić sobie jakiekolwiek przyjęcie. Dzieci i dorośli uwielbiają balony, dają one poczucie beztroskiej zabawy. Przy ich użyciu w łatwy sposób ozdobisz każde wnętrze, ogród czy altankę.

W zależności od okazji i przeznaczenia różne balony sprawdzają się najlepiej. Dlatego wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom i przygotowaliśmy balony o różnych kształtach, rozmiarach i wzorach.

Najpopularniejsze gumowe balony to zawsze dobry wybór. Możesz nadmuchać je powietrzem lub helem – wtedy będą się unosiły, tworząc jeszcze ciekawsze dekoracje. Jeśli do zrealizowania swojego celu potrzebujesz wielu balonów, kup dużą paczkę i pompkę do dmuchania, która jeszcze nie raz ułatwi Ci zadanie wypełnienie tych ozdób powietrzem.

Balony gumowe o rozmiarze 10 i 12 cali dostępne są we wszystkich kolorach tęczy, od klasycznych białych, idealnych na chrzciny, komunie czy śluby, przez kolorowe, wyraziste, które najbardziej cieszą dzieci, po metaliczne odcienie popularnych kolorów, które idealnie sprawdzą się na 50. rocznicę ślubu Twoich rodziców czy dziadków.

Balony w kształcie serca wykorzystaj do udekorowania samochodu do ślubu lub podczas walentynkowej niespodzianki. Podjąłeś się organizacji imprezy Sylwestrowej albo karnawałowej i już się do niej przygotowujesz? Pewnie nie lubisz banalnych rozwiązań i szukasz ciekawych balonów, którymi przystroisz dom lub salę? Doskonale! U nas znajdziesz dokładnie takie balony, jakich szukasz.

Oprócz gumowych balonów przygotowaliśmy również foliowe balony, które mogą zastąpić te gumowe lub uzupełnić balonową dekorację.

Wszystkie balony zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu przetrwają całą imprezę, a pękać będą jedynie, jeśli Ty lub ktoś z Twoich gości będą tego chcieć. Balony to również świetne akcesoria, które mogą posłużyć do gier i zabaw. Możesz je napełniać wodą i urządzić bitwę lub po prostu malować po nich markerami. Możesz nimi oznaczać tor przeszkód lub – napełnione helem – wypuszczać w przestworza.

Balony z łącznikami stworzone zostały specjalnie z myślą o tych, którzy chcą stworzyć dekoracje w postaci girland. Jeden balon przywiąż do drugiego, a do tego kolejny i stwórz takie połączenie, jakie wcześniej wymyśliłeś.

Każda impreza, którą organizujesz to okazja do zrealizowania twórczych pomysłów. Masz już jakiś pomysł?

Więcej

BALONY Tu są 85 produkty

Widzisz 1 - 85 z 85 elementów
Widzisz 1 - 85 z 85 elementów