ŚWIECA WODNA WIELOGODZINNA Zobacz powiekszone

ŚWIECA WODNA WIELOGODZINNA

Nowy

Uwaga: Ostatnie sztuki w magazynie!

36,59 zł

Więcej informacji

TYLKO U NAS!!!
NOWOŚĆ NA NASZYM RYNKU!!!

Niezwykłe świece, które w unikatowy sposób pomogą Państwu zaprojektować i wykonać niepowtarzalną dekorację, której oryginalność wzbudzi zachwyt wśród najbliższych znajomych.
Świece te są ekonomiczne, ekologiczne, i szalenie bezpieczne. 
Woda w świecach spełnia dwie funkcje: czysto dekoracyjną, ale też zapewniającą nam maksimum bezpieczeństwa. 
Pobór paliwa w naszych świecach jest boczny, co w przypadku wypalenia oleju powoduje wpłynięcie wody i zagaszenie płomienia. 
Kolejną ważna cechą naszego produktu jest fakt, że świece są bezwonne i bezdymne a dodając do oleju wszelkiego rodzaju olejki eteryczne (nawet aromat do ciast) tworzymy Świece zapachową.

Mieszając trzy podstawowe kolory barwników które znajdują się w zestawie możemy uzyskać ciekawe kompozycje kolorów:
- Czerwony + żółty daje Pomarańczowy
- Czerwony + niebieski daje Fiolet
- Niebieski + żółty daje zielony.

Zawartość zestawu:
- 3 kolory organicznych barwników dzięki czemu nie barwią one szkła ani innych gadżetów
- 100 cm knota którego wystarcza na 62 świece
- 5 pływaków wielokrotnego użytku (myjemy w płynie do naczyń i używamy ponownie).

SPOSÓB UŻYCIA:

1. Bierzemy obojętnie jakie naczynie (nie musi być żaroodporne) , umieszczamy w nim odpowiednią kompozycję, pasującą do danej uroczystości, Np. figurkę, żywą roślinność, itp.
2. Zalewamy naczynie zwykłą wodą z kranu.
3. W naszym zestawie są trzy podstawowe kolory barwników wody, które możemy mieszać. Barwniki są organiczne, czyli nie trujące (dlatego możemy używać do dekoracji żywej roślinności) i nie barwiące nam szkieł ani gadżetów wrzuconych do środka. Używamy bardzo, bardzo niewielkiej ilości barwnika.
4. Na wodę nalewamy najzwyklejszy olej jadalny, jest to paliwo tych świec. Centymetrowa warstwa oleju np. w szklance pali się ok. 12 godz.
5. W naszym zestawie jest metrowy knot (z którego zrobimy 62 świece). Do jednej świecy potrzebujemy jedynie 16 mm (miarka jest na opakowaniu). Odcinamy ostrymi nożyczkami.
6. Knot umieszczamy w jednym z pięciu pływaków, które są w zestawie (pływaków nie dziurawimy, pobór paliwa w naszych świecach jest boczny, trzema kanalikami).
7. Kompletny pływak delikatnie (zwracając uwagę aby bąbelki powietrzne w pływaku były pełne powietrza) umieszczamy na oleju, jeszcze chwila cierpliwości. Olej musi wpłynąć trzema górnymi kanałami, nasączyć knot.
8. Odpalamy oryginalną i niepowtarzalną świecę.